Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neymar | Wallpaper Çalışmam
oZzqA2.png
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline Sağlık +REP
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumun için teşekkürler :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eline sağlık :) gelişiyorsun tasarımda :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir saha resmi, bir kırmızı katman ve onun ayarlanan opaklığı, eklenen render, arkaya eklenen bir effect ve sol alt köşede Barcelona amblemi var. Bari rendera effect verseydin. Bir gelişme yok önceki çalışmalarına bakarsak effectlerini arttırman lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2015 Saat: 17:12)Rexson Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir saha resmi, bir kırmızı katman ve onun ayarlanan opaklığı, eklenen render, arkaya eklenen bir effect ve sol alt köşede Barcelona amblemi var. Bari rendera effect verseydin. Bir gelişme yok önceki çalışmalarına bakarsak effectlerini arttırman lazım.

Efekti seven var sevmeyen var (mesela ben çok efektli severim). Şimdi eleştirelim;
- Arka planın yani stadın orjinal renginin görünmesini ben beğenmiyorum ama beğenen vardır.. Onu sevmedim
- Parazit kullanmışsın o da ayrı bir kum havası vermiş.
- Render efektsiz kalmış, ama yukarıda dediğim gibi seven var sevmeyen var ama biraz efektli olsa hoş olurmuş.
- Renkler soluk. Canlı renkler kullanırsan daha çok göz alır ve çekici olur.
- Hep aynı stil. İnternetten örneklere bak (bkz: Alp Graphic, Dream Graphic, FAD (Fatih Avcı Design) bakmanı öneririm.
- Ve son önerim ise şu renderi hep yürüyen futbolcu vs. kullanıyorsunuz böyle röveşeta çekerkenki hallerini kullanın, vole çekerkenki hallerini kullanın.
-Ve en önemlisi çok uğraşın. 10 dakikada olacak iş değil ^^
- Burda kendimi övmeye vs. çalışmadım önerilerde bulundum.

Sonucunda bana hoş gelmedi ama beğenen çıkar, eline sağlık emeğe saygı
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2015 Saat: 17:56)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-07-2015 Saat: 17:12)Rexson Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir saha resmi, bir kırmızı katman ve onun ayarlanan opaklığı, eklenen render, arkaya eklenen bir effect ve sol alt köşede Barcelona amblemi var. Bari rendera effect verseydin. Bir gelişme yok önceki çalışmalarına bakarsak effectlerini arttırman lazım.

Efekti seven var sevmeyen var (mesela ben çok efektli severim). Şimdi eleştirelim;
- Arka planın yani stadın orjinal renginin görünmesini ben beğenmiyorum ama beğenen vardır.. Onu sevmedim
- Parazit kullanmışsın o da ayrı bir kum havası vermiş.
- Render efektsiz kalmış, ama yukarıda dediğim gibi seven var sevmeyen var ama biraz efektli olsa hoş olurmuş.
- Renkler soluk. Canlı renkler kullanırsan daha çok göz alır ve çekici olur.
- Hep aynı stil. İnternetten örneklere bak (bkz: Alp Graphic, Dream Graphic, FAD (Fatih Avcı Design) bakmanı öneririm.
- Ve son önerim ise şu renderi hep yürüyen futbolcu vs. kullanıyorsunuz böyle röveşeta çekerkenki hallerini kullanın, vole çekerkenki hallerini kullanın.
-Ve en önemlisi çok uğraşın. 10 dakikada olacak iş değil ^^
- Burda kendimi övmeye vs. çalışmadım önerilerde bulundum.

Sonucunda bana hoş gelmedi ama beğenen çıkar, eline sağlık emeğe saygı

Bir dahakine bol efektli yapacağım. Yorumun için teşekkürler.

#Güncel

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Güncel

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping