Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suruç Patlama Anı #suruçtakatliamvar
(21-07-2015 Saat: 13:05)TATAVA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ölenler pkklı olarak mı düşünüyorsun peki ?

Az önce kendin demedin mi herkesin görüşü farklı diye?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Burada anlamak istemediğin konu benim siyaset için değil şuan ki gündemde olan acı olayı paylaşmış olmam.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Onlar pkklı değil,Kobaniye yardıma giden insanlar. Sen nasıl bir savaş çıktığında ırkının yanında savaşıyorsan onlarda aynı misal.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2015 Saat: 13:12)ChromeStarde Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Onlar pkklı değil,Kobaniye yardıma giden insanlar. Sen nasıl bir savaş çıktığında ırkının yanında savaşıyorsan onlarda aynı misal.

Yalnız o ırk benim ülkemdeki askerle de savaşıyor dağda bunu bilmiyor musun? O ırk benim askerimi şehid ediyor kardeşim bardağın hep dolu tarafıyla düşünme boş tarafını da düşün
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İkinizde Kesin. böyle küçük konular içinmi tartışıyorsunuz yazıklar olsun size.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sert konuşma kardeşim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2015 Saat: 13:15)AvanT2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İkinizde Kesin. böyle küçük konular içinmi tartışıyorsunuz yazıklar olsun size.

Ahahah, ne oldu ülkemi savunmam sana mı battı?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2015 Saat: 13:16)ChromeStarde Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sert konuşma kardeşim.

Sert konuşmuyorum gerçekleri söylüyorum @ChromeStarde
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kavga daha fazla uzamaması için konuyu kitliyorum konuyu inceleyip ona göre cezalar verilecektir...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping