Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suruç Patlama Anı #suruçtakatliamvar
Merhaba,

Arkadaşlar Suruçta olan Bombalı saldırıyı lanetliyor ve kınıyoruz.

#suruçtakatliamvar Buna sessiz kalmamalıyız.

Ölenlere allahtan rahmet,
Yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Allah Yardımcımız olsun.

NOT: 3 Bomda Daha bulunduğu söyleniyor.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bizim şehirin ilçesi her an bende gidebilirim :/
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Aynen öyle artık toplu yerlerde bile durmaya korkuyor insan
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ben kaçarım valla :D Son Hız :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ben bomba sesini duyduğum an fırlarım :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Herkes kaçar ama allah korusun vallaha çok kötü görüntüler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir dakika, şimdi siz burda birkaç pkklıyı mı savunuyorsunuz forumda buna destek veren herkese yazıklar olsun! Dün 1 askerimiz şehit düştü neden onu paylaşmıyorsunuz? Hadi bana açıklama yapın, gelip burda pkkyı mı destekliyorsunuz ne oldu başka yerde destek bulamayınca burda mı savunuyorsunuz o k*rtleri? Tabii sizde Türk değilseniz pkklı iseniz bilemem ama sizin gibi Türklere yazıklar olsun onca askerimiz şehit düşüyor burda pkkyı destekliyorsunuz. Şimdi bi kaç yetkili gelip forumda banlar beni umrumda bile olmaz ama sizin gibilere yazıklar olsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2015 Saat: 12:51)Şükrü Can G. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bidakika şimdi siz burda birkaç pkklıyı mı savunuyorsunuz forumda buna destek veren herkese yazıklar olsun! Dün 1 askerimiz şehit düştü neden onu paylaşmıyorsunuz? Hadi bana açıklama yapın, gelip burda pkkyı mı destekliyorsunuz ne oldu başka yerde destek bulamayınca burda mı savunuyorsunuz o k*rtleri? Tabii sizde Türk değilseniz pkklı iseniz bilemem ama sizin gibi Türklere yazıklar olsun onca askerimiz şehit düşüyor burda pkkyı destekliyorsunuz. Şimdi bi kaç yetkili gelip forumda banlar beni umrumda bile olmaz ama sizin gibilere yazıklar olsun !

Öncelikle belirteyim ben kürt falan değilim Türk'üm bu olay pkklı savunmak falan değildir. İnsanlık katliamıdır bu şehitlerimizi saygıyla anıyoruz tabi böyle konuşman biraz yanlış olmuş çünkü. Sen konuyu ve olayı anlamamışsın. Neyse polemik yaratamayacağım. 
Herkesin görüş açısı farklıdır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2015 Saat: 12:54)TATAVA Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-07-2015 Saat: 12:51)Şükrü Can G. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bidakika şimdi siz burda birkaç pkklıyı mı savunuyorsunuz forumda buna destek veren herkese yazıklar olsun! Dün 1 askerimiz şehit düştü neden onu paylaşmıyorsunuz? Hadi bana açıklama yapın, gelip burda pkkyı mı destekliyorsunuz ne oldu başka yerde destek bulamayınca burda mı savunuyorsunuz o k*rtleri? Tabii sizde Türk değilseniz pkklı iseniz bilemem ama sizin gibi Türklere yazıklar olsun onca askerimiz şehit düşüyor burda pkkyı destekliyorsunuz. Şimdi bi kaç yetkili gelip forumda banlar beni umrumda bile olmaz ama sizin gibilere yazıklar olsun !

Öncelikle belirteyim ben kürt falan değilim Türk'üm bu olay pkklı savunmak falan değildir. İnsanlık katliamıdır bu şehitlerimizi saygıyla anıyoruz tabi böyle konuşman biraz yanlış olmuş çünkü. Sen konuyu ve olayı anlamamışsın. Neyse polemik yaratamayacağım. 
Herkesin görüş açısı farklıdır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ee o zaman Türksen neden pkknın olayını paylaşıp şehidimizin olayını paylaşmıyorsun? Hadi bana bunu açıkla bundan önce kaç askerimiz şehid oldu onları niye paylaşmadın?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
haberim bile yoktu allah rahmet eğlesin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Onları da paylaştık sen gezi zamanı nerdeydin onu söyle ? 
İnternetten konuşma lütfen. Burada siyaset yapmıyoruz. İnsanlık namına bir şeyler konuşuyoruz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Burda tartışmayın küçük konuları.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2015 Saat: 12:51)Şükrü Can G. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir dakika, şimdi siz burda birkaç pkklıyı mı savunuyorsunuz forumda buna destek veren herkese yazıklar olsun! Dün 1 askerimiz şehit düştü neden onu paylaşmıyorsunuz? Hadi bana açıklama yapın, gelip burda pkkyı mı destekliyorsunuz ne oldu başka yerde destek bulamayınca burda mı savunuyorsunuz o k*rtleri? Tabii sizde Türk değilseniz pkklı iseniz bilemem ama sizin gibi Türklere yazıklar olsun onca askerimiz şehit düşüyor burda pkkyı destekliyorsunuz. Şimdi bi kaç yetkili gelip forumda banlar beni umrumda bile olmaz ama sizin gibilere yazıklar olsun!

"!" işaretini kullanmamaya özen gösterelim. Sözlü uyarı veriyorum. Devamı dahilinde uyarı puanı alabilirsin.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2015 Saat: 12:57)TATAVA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Onları da paylaştık sen gezi zamanı nerdeydin onu söyle ? 
İnternetten konuşma lütfen. Burada siyaset yapmıyoruz. İnsanlık namına bir şeyler konuşuyoruz.

Göster dünki şehidimizin konusunu hadi bekliyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bana söylüyorsun peki sen ne yaptın ? Paylaştın mı dediğim gibi uzatmıyorum. Ben ne kürtüm nede pkklıyım. Bu olay pkk olayı değil insanlık katliamı yapan gruplar belli. 
Daha fazla uzatmıyorum. İyi günler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2015 Saat: 12:58)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-07-2015 Saat: 12:51)Şükrü Can G. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir dakika, şimdi siz burda birkaç pkklıyı mı savunuyorsunuz forumda buna destek veren herkese yazıklar olsun! Dün 1 askerimiz şehit düştü neden onu paylaşmıyorsunuz? Hadi bana açıklama yapın, gelip burda pkkyı mı destekliyorsunuz ne oldu başka yerde destek bulamayınca burda mı savunuyorsunuz o k*rtleri? Tabii sizde Türk değilseniz pkklı iseniz bilemem ama sizin gibi Türklere yazıklar olsun onca askerimiz şehit düşüyor burda pkkyı destekliyorsunuz. Şimdi bi kaç yetkili gelip forumda banlar beni umrumda bile olmaz ama sizin gibilere yazıklar olsun!

"!" işaretini kullanmamaya özen gösterelim. Sözlü uyarı veriyorum. Devamı dahilinde uyarı puanı alabilirsin.

Neden adam burda gelmiş pkkyı savunuyor hiçbirşey olmuyor bir ben. Kullandım diye mi sözlü uyarı alıyorum. Forumda adalet çok gelişmiş vallahi helal olsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2015 Saat: 13:01)TATAVA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana söylüyorsun peki sen ne yaptın ? Paylaştın mı dediğim gibi uzatmıyorum. Ben ne kürtüm nede pkklıyım. Bu olay pkk olayı değil insanlık katliamı yapan gruplar belli. 
Daha fazla uzatmıyorum. İyi günler.

Ben forumda kaç aydır paylaşım yapmıyorum, sadece foruma bi bakıp çıkıyorum kaç aydır bi bu posta yorum attım ne oldu gözüne mi battına bilip bilmeden boş yapma pkknın olayını paylaşcağına Türksen şehitlerimizin olayını paylaş boş yapma şimdi işine bak.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kavgayı devam ettirirseniz ikinizede uyarı vereceğim. Lütfen sakin olun. Burası siyaset forumu değil, MyBB destek forumu...
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
Ölenler pkklı olarak mı düşünüyorsun peki ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping