Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stark Graphic Edward GP

Selamn Aleyküm Arkadaşlar Ben Bi Grafik Ekibi Kurmak İstiyorum Fakat Pek Tecrübem Yok :) Elimden Geleni Yapabiliyorum Fakat Pek Bişey Beceremiyorum Bana Grafik Yapmayı Öğreticek Biri Varmıdır Acaba ?

Örnek Yaptığım İmza

ql249Z.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sana ögretecek Biri Olamaz Ama Yanimizda Olsan Tabiki Ögretebiliriz . Suanlik Sadece Cevrende Hic Grafiker Yoksa Yapabilecegin Tek Sey Youtube da Bircok PS Dersi Var Kullandigin Programa Göre Yaz Cikar . Örnk: Photoshop Cs6 Dersleri Gibi. Temelden Basla Katmanlardan Yani  Zaten Cogu PS Ögretmeni Katmalardan Baslar . Ben Bunu Biliyorum Deyip Gecme Izle Sen Yinede Mutlaka YenI Seyler Ögrenirsin :)

2. Önerim Sadece Bir Tasarim Yap Örnegin WallPaper Güzel Olmasa Bile Tavsiye Almak Icin Paylas Tavsiye Alarak Geliseceksin Zamanla Bunu Sende Görürsün Zaten :) Örnegin Scarypower Cok Güzel Öneri Verebilir Ama Begenmez Kolay Kolay Novruz Var Wallpaperda Ondan Yardim Al Rank Icin Albirt Enisten Var Logo Icin Bilsoft :) Corleone Onu Hic Sorma Ondan Ortaya Karisik Yardim Alabilirsin Arsiv Konusunda Sana Yardimcida Olabilir Diger Konulardada :)

Grafikerlerin Öneride Bulunacagini Ümit Ediyorum Iyi Calismalar... PS Hayatinda Basarilar....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çok teşekkür ederim Allah Razı Olsun Hepiniz'den
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2015 Saat: 12:17)ex-dragon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: çok teşekkür ederim Allah Razı Olsun Hepiniz'den

Önemli Degil Hocam Her Zaman Isim Olmadigi Sürece Her Zaman Yardimci Olabilrim Size
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tamam hocam bu arada son 2 konuma bakarsanız sevinirim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam bende bir örnek veriyim fazla acık renk kullanma göz yorar acık rengi kucuk bolumleri ortaya cıkartmak icin acık renleri kullan...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkürler hocam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform