Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üstlerinize Saygili Olun !
Görüyorumki Arkadaşlar Kendinizden Büyüklere Ve Sizden Rütbece Yüksek Kişilere Saygisizlik Yapiliyor Ukalalik Yapiliyor Arkadaşlar Bu Forumun Daha Düzenli Birşekilde İlerlemesi İçin Üstlere Saygili Olalim Ha Üstlerde İyi Davranmali Altlarina Biraz Dikkat Edelim Sizden Daha Bilgili Kişilere İşlerini Öğretmeyelim Yoksa Bu Böyle Gitmez Bir Yerden Sonra Patlar.Lütfen İnsanlarin Sabirlariyla Oynamayalim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğru!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2012 Saat: 14:33)Deltoid Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Doğru!

Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2012 Saat: 14:38)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-03-2012 Saat: 14:33)Deltoid Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Doğru!

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şunu söleyiymki bana 17 yaşındaki çocuk lan naber
Kardeş naber

Kanka naber

Yazık ya
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2012 Saat: 14:47)OnuR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şunu söleyiymki bana 17 yaşındaki çocuk lan naber
Kardeş naber

Kanka naber

Yazık ya

En Nefret Ettiğim Şey
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
konuyu açtığın iyi olmu bundan sonra inşallah daha dikkatli olurlar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2012 Saat: 14:47)OnuR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şunu söleyiymki bana 17 yaşındaki çocuk lan naber
Kardeş naber

Kanka naber

Yazık ya

Kanka nbr bilmeme Ama kardeş naber diyen bazı kişiler saflığından ve yakınlığındna veya iyi kalpliliğinden diyorlar olabilirler ... ;) kardeş ne olcaki sanki ölcekmisin kardeş diyince kankayı bilmeme ama kardeş demede bi sakınca yok bennce ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2012 Saat: 15:15)bymfk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kardeş naber

Kanka naber

Yazık ya

Kanka nbr bilmeme Ama kardeş naber diyen bazı kişiler saflığından ve yakınlığındna veya iyi kalpliliğinden diyorlar olabilirler ... ;) kardeş ne olcaki sanki ölcekmisin kardeş diyince kankayı bilmeme ama kardeş demede bi sakınca yok bennce ;)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir Kişinin Hoşlanmadiği Şeyi Defalarca Yapmak Bizim Toplumun Genel Hali Herhalde ?_
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben onlardan 3-4 Yaş büyüğüm kardeşe gerek yok sanırım abi sıfatına ihtiyaç var kardeş seviyesinde değiliz saf olabilir güzel evet ama kardeşşşşş bune ya o benim öz kardeşimi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet kesinlikle katılıyorum. Ama şöyle bir dengesizlik durumuda var.

Kişi yetkili yaşı 14-15 diyelim diğer daha yetkili 22-23 yaşında. 14 yaşında olanın bildiği bir şey var ama 22 yaşında olan bunu bilmiyor o zaman ne olacak?

2) Birde şu forumda en nefret ettiğim şey üye bir yetkiliden büyük yaşta artislik taslıyor... öyle insanları ciddi anlamda şöyle temiz bir sopayla... töbe töbe :D neyse saptırmayım konuyu. Kesinlikle katılıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaşı ne olursa olsun yetkililere saygılı davranılması gerekir.
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping