Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminKP Giriş sorunu
Exclamation 
rVdja1.jpg
Kullanıcı adımı ve şifremi yazıp giriş yapa basıyorum sonrasında böyle bir ekran geliyor.
WZr4yN.jpg
ve giriş yapamıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tarayıcıın geçmişini ve çerezlerini silin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
siten 10tr dışımı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-07-2015 Saat: 12:57)ishakkaptan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: siten 10tr dışımı

Hayır. turkiyehacktim.10tr.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önbelleği,çerezleri,geçmişi temizledim ama olmuyor bir çok farklı tarayıcıdan denedim malesef olmuyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani şu forumda bir tane yardım edebilecek kişi yok yazıklar olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
mghack forumu aç bi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2015 Saat: 12:15)MGHACK Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yani şu forumda bir tane yardım edebilecek kişi yok yazıklar olsun.
Bu Forumdan Herhangi Birine Bu Sekilde Yaziklar Olsun Diyemezsin. Biz Yardim Edemeyiz Bu Tekniksel Bir Sorun FTP Varmi Bu Forumda Hayir Oranin Hatasini Biz Düzelte Bilirmiyiz Onada Hayir . Bize Yaziklar Olsun Demeye Hakkin Varmi Yine Hayir . Bu Tekniksel Sorunu Düzeltemebilecek Tek Kisi Var Oda "admin" Nickli Admindir Buyur Ona Basvur Bizim Elimizden BIrsey Gelmez. Ve Birdahada Haksiz Yere Insanlara Yaziklar Olsun Deme Bilmiyor Olabiliriz Yada Olabilirler Fakat Böyle Laflarda Isitmek Zorunda Degiller. Bilmemek Ayip Degil Ögrenmemek Ayip Degilmisler Atalarimiz. Sorunun Cözümünü Adminden Ögrenirsen Bizede Anlat Bizde Bilelim.
Iyi Günler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping