Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Mybb İndex Sorunu, Acil
ben son konular eklentisini showthread şablonunada ekliyorum fakat orada çalışmıyor sadece index şablonunda çalışıyor bunu nasıl diğer şablonlarındada aktif edebilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her yerde gözükmesini mi istiyorsun yani?
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2015 Saat: 00:43)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her yerde gözükmesini mi istiyorsun yani?
evet tüm şablonlarda gözükmesini istiyorum yani header e eklemek değil ama hepsine eklesem bile sadece index şablonunda çıkıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
footer şablonunun yukarısına eklemeyi yada ana sayfa şablonların indexi n {$header} altına eklemeyi denedinmi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2015 Saat: 00:45)Enes Bayraktar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: footer şablonunun yukarısına eklemeyi yada ana sayfa şablonların indexi n {$header} altına eklemeyi denedinmi ?

demek istedigimi anlamadınız sanırım o tür eklesem bile SADECE İNDEX şablonunda çıkıyor yani bu eklenti sadece index şablonunda aktif oluyor konularda filen aktif olmuyor sadece indexde son konuları gösteriyor benim istedigim bu eklentiyi tüm sayfalarda aktif edebilmek :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yokmu arkadaşlar yardımcı olabilecek, 2gündür çözümünü arıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
site adresiniz?
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2015 Saat: 00:52)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: site adresiniz?

localhostta çalıştırıyorum fakat eklenti ayarıyla ilgili birşey bu eklentiyi sadece index e atamışlar sanırım bunu nasıl tüm hepsine açabilirim son konular eklentisi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin Paneli > Temalar & Şablonlar > Şablonlar > Temanızın Şablonu > Header - [Üst Kısım] Şablonlar > header >

En alta bu kodu ekle:

Kod:
{$overview}
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2015 Saat: 00:56)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin Paneli > Temalar & Şablonlar > Şablonlar > Temanızın Şablonu > Header - [Üst Kısım] Şablonlar > header >

En alta bu kodu ekle:

Kod:
{$overview}

saolun çözüldü konuya kilit atabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim, destek verilen konuları kilitlemiyoruz. :)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping