Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeter!
Bu ne arsızlık ha? Bıkmadınız mı siz! Banlamaya. Bu yeni yetkililer artık burayı çok sıktı. BÜTÜN SEVDİKLERİM BANLANDI. Herkesin gözü yetki olmuş.. Artık burası su gibi akıp gidecek eminim. Herkes teker teker gidicek. Sırf bu banlananlar yüzünden.. İnşallah ben sevdiğim burdaki yetkililerin gözünün boyanmamasını istiyorum! Benide banlayın. Kurtulayım şu çöp siteden. Burası fazla uzun sürmez gittikçe batar. Yeni yetkili almakla çok hata yaptınız. Bölüm şefleri zaten rezil. Burak'ında gözü boyandı. Dahada burada işim yok.

EN IYILER

bilsoft
L34DRi
Ares
Corleone,
Novruz
#Pirate
!! Yeah !!

POWER - HATAKE - XOXOX VE ASIPATRON!

Bütün üyeler bu konuyu tek tek okuyun. Hızlı olun
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Elveda..

Bariz biçimde böyle reklam yapar, ortalığı karıştırır, millet hakkında atıp tutarsan sen de gidersin.. Bu ne şiddet, ne celal? Kim banlandı; isim verin bakalım..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Power,Hatake,xoxox.. Power'ın suçu neydi. Anlamış değilim. Yönetim zaten açıklama yapmadı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Powerin suçu uyarı kayıtlarını bir kullanıcıya vermekti bu galiba emin değilim http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=80116&highlight=adminlik
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
O halde siz üyeler, niye asi'nin üzerine geliyorsunuz. ASIPATRON size ne yaptı?.. Neyse bende ayrılıyorum artık.. Bidaha döneceğim ama pir döneceğim ;)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eski destek geri gelecek. Destek bir aya kalmadan gelişecek. Ben kendimle gurur duyuyorum. Başkasının yönetimi altında siteyi bırakıp, reklam yapmıyorum. Kaan abinin (ASiPaTRoN'un) gitmesine sizler kadar bende üzülüyorum. Sizin yaptığınız ayıp. Madem siteyi sevmiyorsunuz sessiz sedasız gidin. Burada ortalık karıştırmaya lüzum yok.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
Madem öyle istiyorsun.. Editle. Sonrada beni banla? olur mu?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Power ve Hatakenin suçları siz üyelere açıklandı zaten.. 

Sana git diyemem; ama kal demekte gelmiyor içimden...
Madem gideceksin çekip git; ortalığı karıştırmadan git..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kilitliyorum daha fazla tartışmaya lüzum yok.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping