Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunu İyi Okuyun...
Artık Destekde Düzgün İnsan Kalmamış Bir Tarruz Vardı Onuda Kandırmışlar Hep Başkalarını Savunuyor Hele Sen QuarterTR sen O faceden Küfür Yazdın Sana Girsin Dicem Ama Sana Bu Sözler Cok Hafif Biraz Daha Agır Yazmak İstemiyorum Senin Gözün Yetkideydi Gelelim Captaine Seninde Gözüm Yetkideydi Ve Repde Bir Tek Destekde Doğru Adam Var Oda BİLSOFT     Bilsoft Kardeşim Senide Kandırmalarını İzin Verme Artık Destege Son Sözümü Diorum Bu QuarterTR CAPTAİN siz Bu Konuyu İyi Okuyun Koonuyu Kapatıp Silseniz Ben Anlarımki Cekemediniz Konumu 

Asi Patron , Power , Xoxox , Hatake Sizi Unutmuyacak Cünkü Siz Hep Haklıydınız... İsterseniz BANLAYIN istersseniz Uyarı Verin Birdaha Girmicem Artık...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Görüşürüz zaten Öylede Olucak Hocam :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Siz başkalarının arkasında durarak bir yere varamazsınız. Madem desteği sevmiyorsunuz o zaman gidin. Buradaki üyelerinde akıllarına girmenize gerek yok. Cem (#Captain) onun gözü yetkide olsa adam liderliği bırakmazdı. Demek ki buraya yetki için gelmemiş. Eyüp sana facebook üzerinden yani bir sosyal medyadan küfür ettiyse burada bir yaptırımı yok. Bana kalırsa zaten bir kaç kişinin sözüyle desteğin kötü olduğuna inanacak üyeler bu foruma kayıt olmasın. Konuyu kilitliyorum.

İyi akşamlar...
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping