Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1.8.x] MySuite: Home Edition Temasi
tema.png Tema ismi: MySuite: Home Edition
yapimci.png Tema Yapımcısı: #Pirate
guvenlik.png Tema Güvenlimi ?: Güvenli onay.png
versiyon.png Tema Versiyonu: 1.0
arac.png Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz onay.png
mybb.png Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.8 
kurulum.png Tema Kurulumu: Verdigim XML Adresine Girip CTRL+S Yapip Bilgisayarina Kayit Edin Sonra Forumunuza Upload Ederek Kullanabilirsiniz.

Görseller:

2kmR1A.png

B0m1Pp.png

ZVgakG.png

ly28jJ.png

Kisa Süre Icin Demo:

Kod:
forumleo.10tr.net

XML:

Kod:
http://st.10tl.net/tema/kaosxp/xml/mshe.xml

Postbit Bozulmasi Yoktur Sadece Tessekur Ekletntisi Yüzünden Problem Cikabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Muhteşem.Tema Ekibi Lideri Olmayı Hakediyorsun Doğukan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık :) logo yapamadık ama olsun desteğin logosuyla paylaşman daha güzel olmuş. Başarılarının devamını dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-07-2015 Saat: 11:23)AvanT2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Muhteşem.Tema Ekibi Lideri Olmayı Hakediyorsun Doğukan.

Degerli Yorumunuz Icin Tesekurler... 1-2 Ay Daha Gecsin Düsünecegim Böyle Bir Karar Almayi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-07-2015 Saat: 11:25)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık :) logo yapamadık ama olsun desteğin logosuyla paylaşman daha güzel olmuş. Başarılarının devamını dilerim.

Saolun Hocam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu yukarda fareyi götürünce logo oynuyor onu bitek beğendim tema renk uyumu olmamış hocam postbitte de sadece avatarı değiştirmişsiniz iyi bir tema kullanılabilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-07-2015 Saat: 13:31)diyar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu yukarda fareyi götürünce logo oynuyor onu bitek beğendim tema renk uyumu olmamış hocam postbitte de sadece avatarı değiştirmişsiniz iyi bir tema kullanılabilir

Ordaki logonun Oynamasini Bilerek Biraktim Farklilik Olsun Diye . Renk Uyumuna Gelince Aslinda Siyah Ve Kirmizi Cok Iyi Uyan Iki Renk Sadece Suna Renkler Ve Zevkler Tartisilmaz Diyelim :) Posbitte Fazla Girmedim Premium Edition Cikarsa Büyük Degisiklik Olabilir O Sablonda Yorumunuz Icin Tessekurler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim blogthemeye benzetmeye çalışmışsın :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
arkadaşlar ben indiremedim lütfen bana yardımcı olun başka rar a atıp link atın lütfen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu mudur yani postbit, sadece dikey yapmak  ?
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece Postbit_avatar Ile Oynadim Postbit_author_user Ile Oynamak Istemedim Belki Daha Iyi Birsey Cikabilirdi Oynasaydim ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping