Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
silinmeyen grupları nasıl silebilirim ?
Exclamation 
Kod:
mybbdestek.10tl.net
Silinmeyen grupları nasıl silebilirim
Resim linki : 5kItvQv.png
Not: phpymadminden değiştiriliyor fakat forumun bende phpmyadmini olmadığı için alternatif çözüm arıyorum bilmeyenler boş yere yorum atarak post kasmasın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O Yanlış Değilse FTP'den Ayarlanıyor Hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Phpmyadminden siliniyorda alternatif çözüm var mı diye bakıyordum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
mod admin gibi gruplari silemessiniz isimlerini felan deistirrblrsnz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2015 Saat: 18:41)diyar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: mod admin gibi gruplari silemessiniz isimlerini felan deistirrblrsnz

Teşekkür ederim onu biliyorum.
Lütfen çözümü bilmeyen yorum atmasın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle Neden Sileceksinki Bu Gruplari Onun Yerine Isim Ve Özelliklerini Degistirip Kullanabilirsin .

Yanlis Hatirlamiyorsam PhpMyAdminden Forum Vetibanina Ulasip Silebiliyorduk.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim defalarca kez tarlıyacağım sanırım phpmyadminden değiştirildiğini biliyorum 3. satırdaki yoruma bakarsanız. altarnatif çözüm varmı diye sordum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır alternatif bir çözüm yok. Grup adını ve grup özelliklerini değiştirerek kullanabilirsin ama.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2015 Saat: 18:44)#Oxygen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim defalarca kez tarlıyacağım sanırım phpmyadminden değiştirildiğini biliyorum 3. satırdaki yoruma bakarsanız. altarnatif çözüm varmı diye sordum

Özür Dilerim Görmemisim Yorumun Arada Kalmis Admine Sorarak Söyle Bir Yol Deniyebilirsin :

Sql Seklinde Yedek Al Bunu SQL Lite Studio Ile Ac .
mybb_usersgroup sablonu olacak icinde ordan istedigin gruplari sil admine ver yedegi forumuna yüklesin bu sekil en alternatif yol olacaktir.
Ama Önce Bir Sorman Gerek .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel bir yöntem teşekkür ederim ama admine sormak gerekli :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Simdiden Söylüyeyim Admin Onaylasa Bile Sitenizde Sorun Cikabilir Sonucta Scriptin Kendi Gruplarini Silmek Sorunlara Yol Acabilir Asla Su 4 Grubu Silmeyin " Aktif Olmayan Kullanici , Üye , Ziyaretci , Admin" Yoksa Sitenizde Dahili SQL Hatasi Mutlaka Ve Kesin Olusacaktir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten admin SQL hatası olacağının bilincinde olduğu için kabul etmez bence. Ama sen genede bir şansını dene. 
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping