Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1.8] MyBB Inferno Sohbet Eklentisi V1.3 Türkçe [1.8 Uyumlu]
Siteme chat sistemi istiyorum yararlı olacağı için.
Site : mybbdestek.10tl.net
Kod:
http://tr.mybbdepo.com/mybb-inferno-sohbet-eklentisi-v1-3-turkce-1-8-uyumlu-konusu.html
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
chatbox sohbet eklentisi 10tr.net sistemine yüklüdür.
yardım isterseniz verebilirim.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buranin Amacini Anlamamissin Sen Burada Bütün 10TR.Net Forumlari Icin Plugin Önerimi Yapar Kullanicilar 1 Siteye Asla Ayricalik Taninmaz veya Bir Site Icin Özel Olarak Plugin Eklemesi Yapilmaz. Sen Yenisin Forumda Anliyorum Ama Uyari Alman Muhtemel Bunuda Belirteyim Sana Her Forumu Teker Teker Ac Kurallari Oku , Genel Forum Kurallarini Oku Birdaha Kural Ihlali Yaptigini Görürsem Suclu Duruma Düsersin . Dedigim Gibi Kurallari Oku.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Pirate uyarı hakkın varmı ? Konu gerekli yere Taşınmıştır.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burası multi forum sistemi. Bir foruma yüklenirse bütün forumlara bir eklenti yüklenir. Bir tane ana mybb klasörü vardır ve forumların birbirinden farkı veritabanlarıdır. Bu eklenti yüklendiğinde sunucuyu ağırlaştırır büyük ihtimal.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Oxygen , Foruma geldin geleli maşallah istatislikleri sen doldurdun ? biraz yavaş olda tüm isteklerini bi konuda topla yada ard arda konu açma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2015 Saat: 15:15)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Buranin Amacini Anlamamissin Sen Burada Bütün 10TR.Net Forumlari Icin Plugin Önerimi Yapar Kullanicilar 1 Siteye Asla Ayricalik Taninmaz veya Bir Site Icin Özel Olarak Plugin Eklemesi Yapilmaz. Sen Yenisin Forumda Anliyorum Ama Uyari Alman Muhtemel Bunuda Belirteyim Sana Her Forumu Teker Teker Ac Kurallari Oku , Genel Forum Kurallarini Oku Birdaha Kural Ihlali Yaptigini Görürsem Suclu Duruma Düsersin . Dedigim Gibi Kurallari Oku.

Değerli yönetici arkadaşım bu bir kural ihlali mi sence? Kurallarda vs. sen hiç bu plugin yüklemesi hakkında bir şey gördün mü? Arkadaş yeni gelmiş böyle bilmesi gayet normal.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özür dilerim hepinizden bir daha plugin istemem.
fakat bu forumdaki chatbox sistemiyse o sıkıntısı var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2015 Saat: 15:16)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Pirate uyarı hakkın varmı ? Konu gerekli yere Taşınmıştır.

Yok Ama Suanlik Bu Konuda Bilal Hocadan Yardim Aliyorum Moderasyon Yapacaklarimi Ona Atiyorum Oda Inceliyor gerekli Görürse Yapiyor Yaten Gereksiz Gereksizde Is Yapacagimi Sanmam @QuitterTR :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2015 Saat: 15:19)#Oxygen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özür dilerim hepinizden bir daha plugin istemem.

Biz Sana Isteme Demiyoruz Iste Fakat Kurallari Oku Iste Kurallari Bilerek Iste Diyoruz Sabahtan Beri Yönetim Olarak 4 Kere Uyardik Baska Birileri Olsa Uyari Vermisti Bile Ama Üyellere Insafli Davranmaktan Yanayim Ama Lütfen Kurallari oku.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim zaten kuralları okumak şart tekrardan teşekkür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping