Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EmSaLSiZ Bölüm Şefi Başvurusu
-Foruma Sadece Başvurusuna Güncel Yazması İçin Girdiği Nedeniyle -Reddedilmiştir.

-Forumda Aktifliği Az Olduğu İçin -Reddedilmiştir.

-Ben Bunları Gördüm Ancak Emin Olmak Amacıya Son 5 Gün İçindeki Yardım Mesajların-konuların linklerini eklersen bakarım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1- foruma başvurumu güncellemek amacıyla girdiğimi nereden biliyorsun? 
2- sizin gibimiyim ben çalışıyorum aktifliğim az sürekli çevrımdışı takılıyorum yoksa her gün giriyorum.
3- yardım konuları gördüğümde girip yardım etmeye çalışıyorum sen önce liderliği öğren.
@kamil55
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1-konu-mesajlarını inceledim.
2-bunu belirtebilirdin.
3-senden öğrencek değilim ve benim birşeyi gözden kaçırdığımı düşündüğüm için veyahutta  benim görmediğim birşey olur diye admine bildirdim seni alsaydım bunların hiçbirini demezdim almadım diye yapıyorsunuz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben sana beni al demiyorumki bilader.
Sadece hakkımda yanlış düşünüyorsun onu söyledim sana.
@kamil55
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-08-2015 Saat: 13:53)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1- foruma başvurumu güncellemek amacıyla girdiğimi nereden biliyorsun? 
2- sizin gibimiyim ben çalışıyorum aktifliğim az sürekli çevrımdışı takılıyorum yoksa her gün giriyorum.
3- yardım konuları gördüğümde girip yardım etmeye çalışıyorum sen önce liderliği öğren.
@kamil55

Bu şekilde bir yorumdan sonra zaten alınman pekte mümkün değil.Başvuru yaptığın rütbenin lideriyle böyle konuşuyorsan yetkili olduğunda üyelere ne diyeceksin kim bilir.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Bazı insanlar kendi kişisel sorunlarını, kendi kendine olan nefretini durduk yerde anlaşmazlık/kavga ve husumet çıkararak başkalarına yansıtırlar. Bu arkadaşlar havadan nem kapar, tüm dünyanın onun aleyhine komplo teorileri peşinde olduğunu zanneder. Ayrıca kavga çıkarma girişimlerini onu sallamayarak, sessiz kalarak bertaraf etme girişimleriniz onu geri püskürtmek şöyle dursun daha da kudurtur. Bu sefer laf sokmaya başlar, ve siz onun kendi kendiyle kavga etmesini şaşkınlık ve hayret içinde izlersiniz. Bazen onun bu kişilik özelliğinin/tavrının ucunun size dokunduğunu, bizatihi sizinle bir problemi olduğundan dolayı böyle davrandığını düşününce siz de çok sinirlenir ve üzülürsünüz, normalde ise ona sadece acırsınız. Çünkü bu tarz geçimsiz/huysuz, negatif insanlar en büyük zararı kendilerine verirler. Sevgisizlik sevilmeyen değil sevmeyen adına çok büyük bir talihsizliktir, sadece buna inanın başkada birşey söylemeye gerek yok.

Demiş arkadaşın biri ve nede doğru demiş değilmi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2015 Saat: 16:54)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben sana beni al demiyorumki bilader.
Sadece hakkımda yanlış düşünüyorsun onu söyledim sana.
@kamil55

Hiç bir lider, hiç bir zaman kafasına göre iş yapmaz. Lider rütbesinde olan bile ekiptekilerin fikrini alıyor. Yetkili alımlarında bile birbirimizden haberdarız. Demek istediğim liderliği bilmiyorsun gibi tavırlarda bulunman çok yanlış, hatta ceza gerektirir. Bu kararı siz değil, üst yönetim alır. Liderlik görevini yapamıyorsa yetkisi alınır. Bence liderimiz işini çok iyi yapıyor. O nedenle boş lafa gerek yok.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beni bilen bilir lafımı esirgemem. Şimdi gelelim asl'i konuya;

Be insanlar. Geçmişiniz lekeli. Balçığa batmış boğulmuş ölmüşsünüz. Zombiye dönüşüp balçığın yüzeyine çıkmışsınız. Ama hareket etseniz batacaksınız. Başkasının sizi çekip tutması lazım kısaca. Ve sen o şansı elinin tersi ile itiyorsun. Başkasının görüşüne saygı göstermeyip, "Kendi çapında" muhattap edilmeyecek tipe hakaret edici cümle kuruyorsun, Kadroya girdiğinde aynı adamla muhattap olacaksın. Zeka mı bu şimdi?

Liderlik öğren dediğin adam ağzını bir açarsa MyBB'ye tövbe edeceksin hiç mi korkun yok? Sadece senin mi ağzın var? Sadece senin mi beynin var? Sadece sen mi düşünebiliyorsun? O adam ben liderlik öğrenirken sende bunu bunu öğren derse ne yapacaksın? Dönüp kendine bakmadan

Son mesajını inceleyelim;

1.) Ben sana beni al demiyorumki bilader.
Biri ile bu kadar samimi konuşmanı sağlayacak ne var anlamadım. Karşındaki yetkili, Sen ise başvurusu olan onun desteğinin bir nevi yetkili olmanı etkilemese bile seni o balçıktan kurtarıp eskiyi unutturmanı sağlayacak bir kişi. Dostun zararı olmaz yararı olur.

2.) Sadece hakkımda yanlış düşünüyorsun onu söyledim sana.
Mesajın çelişiyor. Düşünce göreceli ve şahsi bir kavramdır. Bir başkasının düşüncesinin doğru yada yanlış olduğuna karar veremezsin. Katılırsın/Katılmazsın ki bunu belirteceğin konu da bu değil. Tartışma alanı değil burası. İlk mesajındaki olay kendi kafanda geçerliyse zaten kimsenin yazdığını ders alırsın kötü ve itici yorumu önemsemezsin.

Kısaca @EmSaLSiZ düşünmüyorsunuz, Yazdığınızı düşünmeden entryliyorsunuz. Bir düşünceye sahip bile değilsiniz ki yazdıklarınız çelişiyor.

Sen adminin ile aranda olan konuşmada çizgiyi kaçırıyorsun, Bu ekip işi sen ekibe uyum sağlayacaksın kurallar çerçevesinde iş yapan ekip sana değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkes silahın namlusunu bana doğrultmuş herkese teşekkür ediyorum :) Bir kabalığım varsa (önceki yorumlarda) özür dilerim.
@rayray93
@bilsoft
@DeathAngeL
@TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-08-2015 Saat: 20:21)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkes silahın namlusunu bana doğrultmuş herkese teşekkür ediyorum :) Bir kabalığım varsa (önceki yorumlarda) özür dilerim.

Silahın namlusunu sana doğrultmamıza gerek yok, bizim için bir şey ifade etmiyorsun. Sadece bir user, veya başvuru yapan kadroya girmek için çabalayan birisisin. Ama attığın yorumlar ile bu çabanı hiçliğe atıyorsun. Uslubunu korumadığın yönetici arkadaş bizim için bir şey ifade ediyor. Aynı kadroya gireceğin insanlarla ya iyi konuşursun, yada huzursuzluğu ilk çıkartan kadrodan çıkartılır. Bölüm Şefi ekibine alım yapacak kişi bunu uygular. Bu da senin işine kötü olur.

Ben sert eleştiri yaparım bunu ilk satırda belirttim, Bir insandan (yönetici demiyorum insan) söyledikleri şeyler üzerine ders çıkartman gerekirken bunu söylüyorsan açıkçası üzüldüm, kırıldım. Özür dilemen ayrı bir incelik tabii. Başarılar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bir basvuru bu kadar abartmaya gerek yok zaten bu kadar abarttığınız icin kavga cikiyor ben olmani istiorum acikca dusuncelerini soyluorsun kimileri gibi gizli kapakli seyler yapmiorsun tekrardan basarilar dilerm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-08-2015 Saat: 20:37)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-08-2015 Saat: 20:21)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkes silahın namlusunu bana doğrultmuş herkese teşekkür ediyorum :) Bir kabalığım varsa (önceki yorumlarda) özür dilerim.

Silahın namlusunu sana doğrultmamıza gerek yok, bizim için bir şey ifade etmiyorsun. Sadece bir user, veya başvuru yapan kadroya girmek için çabalayan birisisin. Ama attığın yorumlar ile bu çabanı hiçliğe atıyorsun. Uslubunu korumadığın yönetici arkadaş bizim için bir şey ifade ediyor. Aynı kadroya gireceğin insanlarla ya iyi konuşursun, yada huzursuzluğu ilk çıkartan kadrodan çıkartılır. Bölüm Şefi ekibine alım yapacak kişi bunu uygular. Bu da senin işine kötü olur.

Ben sert eleştiri yaparım bunu ilk satırda belirttim, Bir insandan (yönetici demiyorum insan) söyledikleri şeyler üzerine ders çıkartman gerekirken bunu söylüyorsan açıkçası üzüldüm, kırıldım. Özür dilemen ayrı bir incelik tabii. Başarılar

Her başvuru yapan zaten üye olarak gözükür forum içindeki uyumu başarısına göre ekibe girer. Tekrar diyeyim ben @kamil55 e görevini öğretecek değilim sonuçta lider olan o eğer lider olmuşsa deneyimine dayanarak ve başarılarından dolayı seçilmiştir bunu kimseyle tartışacak değilim. Liderliği öğren gel vb. cümle kurmuş olabilir ''o anki sinirle''. Siz şimdi dersiniz sinirini neden foruma yansıtıyorsun diye. Doğru haklısınız sinirimi foruma yansıtmamam gerekiyor fakat bana foruma sadece ''BAŞVURUNU GÜNCELLEMEK'' amacıyla girdiğimi söylüyor. Sürekli çevrimdışı gözüküyorum fakat forumda günde 1 saat açığım en az. Konuları okuyorum fakat cevap yazmıyorum eğer cevap yazmak istesem kesin tartışma çıkacak çünkü bazı üyeler çok saçma sapan konular açıyor ve o konular hala daha forumda kalıyor. Ben 1 1.5 sene önce çok sevilen kimseyle arasında problem olmayan bir üye veya yetkiliydim. Fakat bazı problemler tartışmalar oldu yetkim alındı ve bu hale geldiğimi söyleyebilirim. Çok değişti destek ve 10tr.net . Yeni yeni insanlar katıldı aramıza belki ondan kaynaklanıyor belkide benden kaynaklanıyor bunu bilemeyiz bunu yargılamak banada düşmez. Benden başka beni kimsede alakadar etmez. Ama kişiliğime edilen her kelime beni alakadar eder o zamanda benden nezâket beklemeyin. Ha kamil55 benim kişiliğime değil sadece beni yanlış yargıladı herhalde sürekli çevrimdışı göründüğümden dolayı zaten biz onunla özel mesaj ile konuşmuştuk kendini göster yardım et vs vs. dedi alınırsın ekibe falan dedi. Haklı zaten kendimi göstermeden çalışmadan hiç birşeyi elde edemem. Ama bazen öyle birşey oluyorki desteğe tamamen başlayıp devam edicek oluyorum ama sonra birşey oluyor bazı şahıslar benim başlamama engel oluyor. Forumdaki yaş sınırı epey düştü kusuruma bakmayın bunu ifade etmek zorundayım. Yalnız bu benim ''kişisel'' düşüncem. Sizleri bilemem. Uzun lafın kısası ben kendimi sizlere ifade ederek ekibe gireceksem girmek istiyorum. Herkes beni asabi,sinirli olarak tanıyor olabilir. Haklısınız mevzuya göre asabi sinirli olabiliyorum ama aslında iyi güzel düşünen düşündüklerini açıkca ifade edebilen birisiyim. Her insanın hatası olabilir benimde oldu eğer hala daha buradaysam buraya cevap yazıyorsam bu hatalarımı düzeltmek istediğimdendir. Hala bana bir şans verilebileceğini umuyorum. Kendimi ifade edebildiysem ne mutlu bana.

@rayray93

Bu arada @diyar yorumun için teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle uzun bir yazı yazayım, içimden gelenleri dökeyim...

Şimdi kardeşim demişsin ki eski destek, işte eski desteği tekrardan getirmeye çalışıyoruz. Siz de buna yardımcı olun. İlk olarak üyelerin birbirine hiç saygısı yok. İlk üye olduğumda adımı bazı kişiler post kasma ekibi lideri yapmıştı. Yetkili olduktan sonra diyemediler, neden derseniz bir admin beni bu yetki için uygun görmüş ve almış. Eleştiriye gerek yok. İşte birbirimize saygımız bu kadar bizim. Medeni insanlar gibi geçinebilseydik, ne bu zorlu günlere gelirdik, nede görürdük. Şimdi bazı kişiler TaaRRuZ admine laf söylüyor boşa uğraşıyor diye. Abdullah abi bir işle uğraşıyor, eski desteği tekrardan getirmeye çalışıyor. Şimdi de TaaRRuZ boşa uğraşıyor diyenler işsiz kaldılar değil mi. Kardeşlerim biz burada hepimiz insanız. Olduğumuz gibi yani insan gibi geçinelim. Sizler bilmiyorsunuz, adam benim tepeme çıkardı özel mesajda fakat ben uyarı vermezdim. Düzelir diye... Elimden geleni bende görevimi yapmaya çalıştım, eğer yapamadığımı düşünenler varsa bana söylesin kendi istifa mı veririm ben. Yetki şu kadarcık umrumda bile değil. BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN İNSANLIK VE DESTEK DİR.

LÜTFEN BİZE YARDIMCI OLUN ESKİ GÜNLER E DÖNELİM...

Bunu herkes okusun...

@TaaRRuZ @#Gokss @bilsoft @kamil55 @Albırt Enişten @ertank @#Cumpes

Bildiğim kişileri etiketledim, rahatsızlık verdiğim için özür dilerim. Fakat herkes okusun diye etiketledim.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-09-2015 Saat: 15:07)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle uzun bir yazı yazayım, içimden gelenleri dökeyim...

Şimdi kardeşim demişsin ki eski destek, işte eski desteği tekrardan getirmeye çalışıyoruz. Siz de buna yardımcı olun. İlk olarak üyelerin birbirine hiç saygısı yok. İlk üye olduğumda adımı bazı kişiler post kasma ekibi lideri yapmıştı. Yetkili olduktan sonra diyemediler, neden derseniz bir admin beni bu yetki için uygun görmüş ve almış. Eleştiriye gerek yok. İşte birbirimize saygımız bu kadar bizim. Medeni insanlar gibi geçinebilseydik, ne bu zorlu günlere gelirdik, nede görürdük. Şimdi bazı kişiler TaaRRuZ admine laf söylüyor boşa uğraşıyor diye. Abdullah abi bir işle uğraşıyor, eski desteği tekrardan getirmeye çalışıyor. Şimdi de TaaRRuZ boşa uğraşıyor diyenler işsiz kaldılar değil mi. Kardeşlerim biz burada hepimiz insanız. Olduğumuz gibi yani insan gibi geçinelim. Sizler bilmiyorsunuz, adam benim tepeme çıkardı özel mesajda fakat ben uyarı vermezdim. Düzelir diye... Elimden geleni bende görevimi yapmaya çalıştım, eğer yapamadığımı düşünenler varsa bana söylesin kendi istifa mı veririm ben. Yetki şu kadarcık umrumda bile değil. BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN İNSANLIK VE DESTEK DİR.

LÜTFEN BİZE YARDIMCI OLUN ESKİ GÜNLER E DÖNELİM...

Bunu herkes okusun...

@TaaRRuZ @#Gokss @bilsoft @kamil55 @Albırt Enişten @ertank @#Cumpes

Bildiğim kişileri etiketledim, rahatsızlık verdiğim için özür dilerim. Fakat herkes okusun diye etiketledim.

Haklısın @DeathAngeL . Destek gene düzelmiş birazcık bunun bende farkındayım. Yani 3-4 ay öncesine kadar daha batmış durumdaydı. Tamam kabul bende taarruz hakkında laf konuşmuş olabilir konuşmadım demiyorum ama geçip gitti. Yeni günlere yelken açtım diyebilirim. Bunu ister bir şans istiyorum gibi düşünün ister özür diliyor olarak düşünün fark etmez. Ama şunu kesin düşünün her insan hata yapıp pişman olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben neden etiketlendim? Birde nasıl bir kavga bu, fitili kim ateşledi kafa gitti valla..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Ekibime Birisini Alırken Önce Ekibime Sonra Diğer Yönetimdeki Arkadaşlarıma Ve Hocalarıma En Son Kendime Sorarım Ve Eğerki Ben Onlardan Ayrı Birşey Düşünüyorsam O Konuyu Onlara Sorur Doğru Olup Olmadığını Öğrenir Öyle Cevap Yazarım Onlar Uygun Görüp Ben Uygun Görmüyorsam ''Bende'' Birşey vardır diyip tekrar bakarım o başvuruya yetkili olmayı o kadar çok istiyor olabilirsiniz ve eski yetkilelerdensiniz benim bir hata yaptığımı farz ederek diğer arkadaşlarıma başvurcam her insan hata yapar önemli olan hatasını görüp düzeltmektir bunun için hata yapıp yapmadığımı ilk ekip arkadaşlarıma ardından diğer yetkili arkadaşlarıma soracağım iyi günler dilerim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-09-2015 Saat: 16:13)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben neden etiketlendim? Birde nasıl bir kavga bu, fitili kim ateşledi kafa gitti valla..

Seçkin kişilerin mesajı okuması için etiketledim.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar konu başvuru konusu olmaktan çıkmış. Ekip lideri kararı vermiş bundan sonra ne olacağına işlerin nasıl yöneliceğine Lider ve başvuruyu yapan kişi ilerletir. Neden ortamı germeye çalışıyorsunuz? başvuruyu yapan ya alınır yada alınmaz demekki kabül edilmemiş ama elinde bir şansı yokmu kullanır. Nedir bu egolar. Lütfen konuyu dahada fazla germeyin. Bırakın konuyu Başvuran ve inceleyen kişi ilgilensin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Corleone kınuda tartışma oldu kabul fakat şuan tartışma yok tartışılıp herşey konuşuldu
@kamil55 Varsa sana karşı bir hatan yanlışım senden af diliyorum. Şabsım olursada o şansı değerlendirmek isterim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende özür dilerim belki benim bir hatam var dediğim gibi corleone ilede konuştuk ekib arkadaşlarımlada konuştuk bir şansın var yardımlarını gördüğümüz zaman elbette alırız
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping