Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum tutması için bazı Tavsiyeler
Merhaba, ben Erdem forumcuyum, bugüne kadar 269 türk forumunu gezdim bunlar 113 ünde yetkili oldum. O yüzden tecrübelerim yüksek yani hafife almayın.
Bunları hepsinin yeni tespit ettim çünkü artık forumlara önem veren yok emektar forumcular da aramızda yok.
ilk olarak isim arkadaşlar isimde forum yazılmaması lzm ya frm olcak yada hiç olmıcak.
ikinci olarak sağlam bir ekip ben bunla ilgili çok şey düşündüm mesela şöyle diyenlerde var ben tek olayım sonuçta gelir adil olmaya çalışıyor ama başta ekip olmassa tek kişi idare edemez.
üçüncü olarak ranklar logo tema bakın ben bunu istemem ranklar alıntı logo alıntı benim için sorun değil ama bu yeniler çok şımarık olduğu için bunlara önem veriliyor.
dördüncü olarak konular bakın konular bir forum için en önemli şeydir siz çoğu şeyi alıntı yapıyorsunuz. bu yanlıştır. Şöyle düşünün mesela bir konu açmışlar ama emek kendisi yazmış ve onu çoğu forumcu görmüş sonra bunu biri alıntı yapmış kendi forumuna eee adam zaten önce açmış görmüşler niye sana gelsin ki emeği varken alıntıya gelmek saçma.ve şunu anlamıyorum bir tane forum var onun herşeyini taklit ediyorlar. bu resmen saçmalıktır ve sizin zararınızadır.
son olarak düşünme yeteneği bakın ben bir sürü forum gördüm çoğu değişik şeyler yapıyordu yani diyorum başkasının yaptını kendiniz yapmayın.Başka şeyler yaratın aklınız sizi önde kılan bir silah gibi düşünün.
bir ektsrada bilgi adaletli olun arkadaşım diye kimseyi ekibe almayın hakkı olana alın.hak yemeyin.

5 maddeden çıkarılacak ders: SAĞLAM EKİP,ÇALIŞKANLIK,ADALET,DÜŞÜNMEK(Hayal Etmek, Yaratıcılık)

Tamammen ben yazdım.
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM