Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Bir Fikir
Yani ne bulmak ıstıyor ise destek.10tl.net'e gelıcek sadece mybb için değil !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz gereksiz olmuş gibi ama.

+ ben internette ödev yapmak için sadece vikipediye girerim sonuçta en güvenilir yazım kurallarına uygun yazılmış bir site . Zaten çoğu kişide böyle yapmıyor mu ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Belki herkes vikipediaya gitmiyor yahut aradıgın birşeyin daha kısasını veya daha uzununu arıyorsun vikipediadan başka sıteye gıtmıyormusun ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır zaten öğrenmek için gidiyorum vikipediye . Okursun sonra sana gerekli olan kısmını alıp yazarsın. Öğrenmenin amacı da bu zaten okumadan hemen kopyala yapıştır yapıp çıktı alırsan bir faydası olmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bak Mesela Bır Matematık konusu araştırıyorsun modüler aritmetik ama farkındaysan o vikipedia'da yok . Onun için burada takılırken bakabılırsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2012 Saat: 13:09)theqodfather Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bak Mesela Bır Matematık konusu araştırıyorsun modüler aritmetik ama farkındaysan o vikipedia'da yok . Onun için burada takılırken bakabılırsın.

Bak işte o olabilir. Ama tarih filan pek olmayabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar Ne Matematiğinden Bahsediyorsunuz? Açarsin Bir Ders Sitesi Orda Yaparsin Yapacağini Burada MyBB Destek SitesiBurada Sadece MyBB Hakkinda Bilgi Verilmelidir..Ben Katilmiyorum Adminim Eğer Yararli Konu Açacaksa MyBB İle İlgili Açsinlar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2012 Saat: 13:16)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Ne Matematiğinden Bahsediyorsunuz? Açarsin Bir Ders Sitesi Orda Yaparsin Yapacağini Burada MyBB Destek SitesiBurada Sadece MyBB Hakkinda Bilgi Verilmelidir..Ben Katilmiyorum Adminim Eğer Yararli Konu Açacaksa MyBB İle İlgili Açsinlar..

Bende öyle diyorum ama sonra konudan biraz uzaklaştık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
SOnra Millet Ödev Cevap Paylaşimi Yapcak Yetkili Olmak İsticek Sonra Yetkili Olcaklar %0 MyBB Bilgisiyle Konulara Cevap Veremicekler Sonra Vay Efendim Yetkililer Niye Bize Bakmiyor Diye Şikayet Etcekler Üyeler. Eğer Bu Uyguluma Başlarsa Destek.10tl.Net Hizla Çöküşe Geçer Demiş Olayim Bu Benim Fikrim İster Katilin İster Katilmayin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2012 Saat: 13:16)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Ne Matematiğinden Bahsediyorsunuz? Açarsin Bir Ders Sitesi Orda Yaparsin Yapacağini Burada MyBB Destek SitesiBurada Sadece MyBB Hakkinda Bilgi Verilmelidir..Ben Katilmiyorum Adminim Eğer Yararli Konu Açacaksa MyBB İle İlgili Açsinlar..

CaqLaRybak ve Oktaya katılıyorum.Bu forumun gidişatı kötü sonu kötü olacak.

Burası bir MyBB Sitesi eğer bir uygulama yapılırsa herkes desteği bırakır ödev yapmaya başlar saçmalamaya başladınız iyice.

Biz burda destek için yetkili oluyoruz ödevini yapamayanların ödevlerini yapmak şunu bunu paylaşmak için değil.

Uyarı sisteminden nereye geldik mümkünse olmayacak ve ya uıygulamada olan fikirlerinizi kendinize saklayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben adminimize katılıyorum evet mybb destek sitesi orasına sözüm yok ama şöyle birşey düşünürsek ödevlerle ilgili katogori açarız orada ödev paylaşımları olur ödevlerini bitirdikten sonra mybb ile bilgileride öğrenirler? 10tl.net siteleri daha çok yaygınlaşır?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence burda değilde ödev sitesi açalım 10tl.net domainene oradan paykalsınlar burda adı ne ramssteinmi orda adı ramsstein olsun yine.

30 Konu açsınv.b v.b

http://devsitesi.10tl.net/

hazırr
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
öyle birşey olabilir ama bizim halkımız üşengeç bir halk :( desteğe 1 günde 5 saat giriyorlarsa o siteye 1 günde 15 dk için girerler yani demek istediğim şudurki o siteye girmezler bu siteden daha iyi olabilir :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kötü bir fikir burası forumlar için destek olan bir site sonuçta ödevler için değil. OnuR 'un açtığı siteyi geliştiririz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2012 Saat: 18:32)CaqLaRybak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kötü bir fikir burası forumlar için destek olan bir site sonuçta ödevler için değil. OnuR 'un açtığı siteyi geliştiririz.

Olabilir burda yetkili olan Herkeziyetkli yaparız ama birkaç kişihariç.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burası 10TL.NET Destek Forumu.Sistem Olarak Mybbyi Kullamıyoruz.Mybb İle İlgili Destek Verilir.
Birisi Eğer Grafiker Olacaksa Mybb bilgisinden Öncelik Photoshop Bilmelidir.
Grafiker Alınırken Belli Bir Tasarım Yayınlamış Olması Gerekir.
Grafiker İsteklerine Yararlı Olması Gerekir.Önce Grafiker Olup Sonra Bölüm Şefi Olması Saçma Oluyor.Birisi Kod İyi Anlar Fakat Grafikte Kötü Olur Grafiker Olmaya Çalışması Saçma Oluyor.
Yönetici Olunması İçin Kriterler Bence Şu Olmalı;
Grafiker Örneğin ; 30 Konu Grafikerlikle İlgili 250 Mesajı Olması.
250 Mesajında en az 50 si isteklere Cevap Vermek Olabilir.
Bölüm Şefi --> Biraz Kodlama bilmesi gerekir ayrıca tüm konularda belirli bilgisi olması gerekir.
50 Konu mesale atıyorm 350 Mesaj 100 Mesaj Konulara Yararlı olmak Gibi Olabilir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
türkçemizi düzeltelim yazınızda balıkları <<< çümlesi kulanıyorsunuz.. :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2012 Saat: 13:24)Anonım Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

CaqLaRybak ve Oktaya katılıyorum.Bu forumun gidişatı kötü sonu kötü olacak.

Burası bir MyBB Sitesi eğer bir uygulama yapılırsa herkes desteği bırakır ödev yapmaya başlar saçmalamaya başladınız iyice.

Biz burda destek için yetkili oluyoruz ödevini yapamayanların ödevlerini yapmak şunu bunu paylaşmak için değil.

Uyarı sisteminden nereye geldik mümkünse olmayacak ve ya uıygulamada olan fikirlerinizi kendinize saklayın.

Nereden nereye geldik diyenlere: fikir jimnastiği yapıyoruz,
Anonım, bölüm şefi olarak olaya karamsar, kötü bakmana üzüldüm, kötü bir fikir diyebilirsin, ama burası kötüye gidiyor demek doğru değil, bir bölüm şefi olarak, kötüye gidiyorsa sen de sorumlusun...

caglarybak, 2-3 defa kötü fikir demişsin, anladık, kötü fikir... birkaç defa yazmana gerek yok...

ben örnek verdim, ödev, faydalı yazı v.b...
ayrıca bu destek forumunda olması elbette şart değil. destek forumu daha çok forumların desteği için, ama daha geniş kitlelere de hitap etse fena olmaz. şuanda birçok sahada gördüğümüz birçok site, birçok firma kimbilir nereden nereye geldi.. kendimizi niye kısıtlıyoruz ki..

bunu önermemin sebebi şu, bölüm şefi için 50 konu, 200 mesaj falan bunları desek bile bence yeterli değil. zira insanlar basit basit, bir manası olmayan, "katılıyorum", "evet", "teşekkürler" gibi mesajlarla dolduruyorlar... önemli olan nitelikli, kaliteli mesaj...
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
katılıyorum adminim kendimizi kısıtlamamalıyız şuanki haxball forumlarında bile basketboll voleyboll vs. konuşuyorlar :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet burası bir destek sitesi olabilir ancak destek sitesi olması sadece destek vermesi anlamına gelmesin.İncelerseniz diğer destek sitelerini diğer konulardan da paylaşım yapıldığın, tartışıldığını, yorum yapıldığını vs görebilirsiniz.Mesaj sayımı yükselteyim diye mybb den de anlamamak ,destek mesajları ve konuları yazmanıza engel ise boş yazı yazacağınıza yararlı diğer konulardan paylaşım yapabilirsiniz
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping