Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot Gönderme Programının Zararları Ve Googlede Yükselme Yolları
Merhabalar,

Başlıkta belirttiğim gibi bu gün size bunu anlatacağım. Yazdığım bu yazı bana aittir.

Başlayalım;

Arkadaşlar herkes hit için bot gönderme programları kullanıyor. Bütün forum sitelerinin hayali olan ve uğraş içinde oldukları googlede yükselmek bu bot gönderme kullanılırsa imkansızdır. Sebebi ise sitenizi spam olarak algılıyor google. Alexada ciddi bir düşüş yaşıyorsunuz. Ve forum ciddi hasarlar alıyor. Birde siteniz ne kadar büyük olursa olsun hatta dünyanın en iyi MyBB forumu olsun gene google altta tutar bunu kullanırsanız. Mesela size google'de yükselmek için bir kaç taktik vereyim. Kendinize özgün, iyi ve güzel paylaşımlar yapın. Forumunuzu güncel tutun. Kayıt sisteminde captcha'yı ve güvenlik sorusunu asla kaldırmayın. Sitenize botlar dolar ve asla yükselemezsiniz.

NOT: Bunun haricinde soru ve sorunlarınızı özel mesajdan yada konu altından gönderirseniz cevaplaya bilirim.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler. yararlı bir paylaşım.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim hocam, herkesin bilmesini istedim. Yani özellikle sitesini büyültmek isteyenlere hitap ediyor bu konu.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen MyBB konusunda 5 şey biliyorsan ben 0 şey biliyorum. Üyelere yanliş önerilerde bulunmamani tavsiye ederim. Üye olurken "captha" kaldirirsak direk bot dolmaz. Birisi senin forumuna yada sen ping atarsan bot dolar ;) Sana özelden bu konu hakinda bir soru sorucağim ve cevaplarsan sana bütün istediğini vereceğim ama cevaplayamassan... ÖM ile halledelim bu konuyu tamam?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba , Alexa'da düşüş iyi birşey . Birdahaki makalenizde insanlara yanlış bilgi vermemeniz dileğiyle.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba,

Alexa'da düşüş derken yanlış anlaşılmasın. İstenmeyen durum olarak anlatmaya çalıştım. 

İyi forumlar...

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günceldir, görmeyen arkadaşlar görsün.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne bir makale'ye benziyor ne başka bir şeye. İnsanlara yanlış bilgi veriyorsunuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping