Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Prostats Eklenmiyor
Exclamation 
Merhabalar. Arkadaşlar forumumda prostats forum istatistikleri vardı. Bayağıdır forum istatistiklerini çok güzel bir şekilde kullanıyordum. Bir gün baktığımda gitmişti. 2 gündür forum istatistikleri yok. Pluginler'de Prostats yok malesef. Lütfen yardım edin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin bakım amaçlı kaldırdı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yani gelir mi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin bilir inşallah ekler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
inşAllah kardeş sağol :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten önceden bilgi verilmişti, aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz arkadaşlar.

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=80240
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar,

Sistemde bakım yapıldığı için prostats eklentisi geçici bir süreliğine kapatılmıştır. Daha öncede profillere girilmiyordu orası bakımdaydışimdi açıldı. Yani yavaş yavaş bütün eklentilerimiz geri gelecektir.

İyi forumlar...
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temanızın şablonlarından index şablonları orda {$header} in aldına {$prostats} ekle belki olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-06-2015 Saat: 12:13)Bubble Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temanızın şablonlarından index şablonları orda {$header} in aldına {$prostats} ekle belki olur.

Alıntı:Merhabalar,

Sistemde bakım yapıldığı için prostats eklentisi geçici bir süreliğine kapatılmıştır. Daha öncede profillere girilmiyordu orası bakımdaydı şimdi açıldı. Yani yavaş yavaş bütün eklentilerimiz geri aktifleşecektir.

İyi forumlar...
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping