Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şahsıma Kurulan Komplolar ve Üst Yönetimde Ki Bilgi Sızıntıları Hakkında Açıklamalar
(25-06-2015 Saat: 01:38)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda çünkü tek amaçları üst yetkiye geçmek :) Sende tabiiki onları boş bırakmazsın , bir ki gün sonra üst yetki değilmi ?
İşte bu nedenle ben bu kararları verirken iftardan sonrayı bekliyorum.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2015 Saat: 01:40)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2015 Saat: 01:38)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2015 Saat: 01:38)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda çünkü tek amaçları üst yetkiye geçmek :) Sende tabiiki onları boş bırakmazsın , bir ki gün sonra üst yetki değilmi ?
Senin amacın böylemiydi yoksa ?

Ben şimdiye kadar hiç bir adminle aynı fikirde olmadım :)
Demek ki hiç bir zaman fikir sahibi olamadın.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@xoxox Konuyu terkeder misin Kaan? Bu zamana kadar hocam dediklerini varsayarak lafımı dinleyeceğini düşünüyorum. Her konuda bir tartışma havası..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2015 Saat: 01:39)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bu konuyu uzatma Kaan. Sıkıntı yok devam et.. Uzatma dedim.

Kaan abi , seninde gözün yetkideymiş , belki bu mesajım yüzünden benimle tüm iletişimini keseceksin ama senden ama özellikle senden beklemezdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=80116

Yanlışıkla teşekkür vermişim silemiyorum kusura bakmayın :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence foruma yepyeni bir sayfa açalım artık kavga dövüş olmasın lütfen.
Bakın bu kavgalar dövüşler 10tr.net'in zararına.
Bunlar bizlere yakışmıyor , bence kimse kimseye kin beslemesin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2015 Saat: 01:47)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence foruma yepyeni bir sayfa açalım artık kavga dövüş olmasın lütfen.
Bakın bu kavgalar dövüşler 10tr.net'in zararına.
Bunlar bizlere yakışmıyor , bence kimse kimseye kin beslemesin.

Bence herkesin banı açılsın hiçbir sorun kalmaz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2015 Saat: 01:46)diyar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=80116

Yanlışıkla teşekkür vermişim silemiyorum kusura bakmayın :D

Tekrar teşekkür et butonuna basarak teşekkürü kaldırabilirsiniz.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Banned yanlış bir yol.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Karşınızda bu kadar kişi varsa ve destek tarihinde ilk olarak böyle bir olaya girişiliyorsa, birde ekip halinde bir çalışma yapılabiliyorsa, birde dönüp kendinize bakmanız lazım. Benimde suçum varmı demeniz lazım. Sonuçta olayın içinde beklenmedik kişiler var. Eleştirilere açık olun ve özeleştiri yapın bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2015 Saat: 05:53)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Karşınızda bu kadar kişi varsa ve destek tarihinde ilk olarak böyle bir olaya girişiliyorsa, birde ekip halinde bir çalışma yapılabiliyorsa, birde dönüp kendinize bakmanız lazım. Benimde suçum varmı demeniz lazım. Sonuçta olayın içinde beklenmedik kişiler var. Eleştirilere açık olun ve özeleştiri yapın bence.

+1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2015 Saat: 01:41)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sizin gibi insanlarla aynı fikirde olmadım . İnsanmısınız o düşünülürde neyse.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2015 Saat: 06:07)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Haddini aşıyor, şansını zorluyorsun.. Saygını eksik etme ki saygı göresin. Senin yaptığın apaçık terbiyesizlik.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Taarruza saygı duymuyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2015 Saat: 06:07)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sen kendi başına istediğin kadar düşünebilirsin zaten artık.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2015 Saat: 09:12)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Taarruza saygı duymuyorum :)

İstediğine saygı duyup duymazsın orası destek üyeleri  ve destek yetkililerini ilgilendirmez . ( Fakat haddini aşmadıkça ) ilgilendirmez. Karşında desteği düzene sokmak için herşeyini veren insanlar var. Vede bu kararda sadece Mert hariç hiçbirine üzülmedim ve diğer üyelere  çok doğru karar verilmiş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2015 Saat: 05:53)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Karşınızda bu kadar kişi varsa ve destek tarihinde ilk olarak böyle bir olaya girişiliyorsa, birde ekip halinde bir çalışma yapılabiliyorsa, birde dönüp kendinize bakmanız lazım. Benimde suçum varmı demeniz lazım. Sonuçta olayın içinde beklenmedik kişiler var. Eleştirilere açık olun ve özeleştiri yapın bence.

Bu yapılanlar açıkça göstermiştir ki bir takım insanlar beni çekemiyor.Ne yazık ki hiç bir şeyi değiştiremeden tarih oldular.Fakat dediğine eleştiri yönünde katılıyorum.Bu nedenle konuda da belirttiğim gibi bu yaşanan olay hakkında 5 farklı yöneticiden farklı görüş alarak bağladım bu kararı.Döndüm kendime ve baktım suçum var çünkü göz göre göre yetkilerinin uzun keyiflerini sürmelerini sağladım.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
geçmiş olsun @TaaRRuz hocam :) Böyle birşey yapmaya nasıl cesaret etmişler anlamıyorum sonuçta sahterkarlığa giriyor bir insanı hele ramazan ayında nasıl komplo kurarak suçlu hale getirirler anlam vermiş değilim.Yaptıkları kendilerini göstermiştir.

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2015 Saat: 09:42)ROKS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: geçmiş olsun @TaaRRuz hocam :) Böyle birşey yapmaya nasıl cesaret etmişler anlamıyorum sonuçta sahterkarlığa giriyor bir insanı hele ramazan ayında nasıl komplo kurarak suçlu hale getirirler anlam vermiş değilim.Yaptıkları kendilerini göstermiştir.

Yaptıklarıyla anca kendilerini küçültürler zaten başka bir işe yaramaz.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ortalık karıştı, belkide çok büyük şeylere yol açacak bu kavga... Sanki bir adminin şifresini çalabilecekler, hayal güçleri çok gelişmiş sanırım :)

xoxox, Kaan abi diyordun zamanında şimdide işin bitti değeri kalmadı demi Kaan abinin? Çok çıkarcısınız.

Ve bu konu hakkında kişisel yargıma geleyim;

Ben diyorum ki eğer böyle bir gerçek varsa herkes cezasını çeksin, eğer böyle bir gerçek yoksa boşu boşuna cezalandırılmasınlar... Hepsi çok sevdiğim insanlardı neden böyle bir şey yaptılar bende tam anlamış değilim. Ne diyelim yapmamalarını isterdim... Yaptılarsa tabii. 

Geçmiş olsun Abdullah abi.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping