Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ofis açmayı planliyorum..
Arkadaşlar kendine ait alan adi, hosting ve web tasarım ofisi açmayı planliyorum. Sizce nasıl olur tutturabilir miyim işi, müşteriyi vs.?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet tutturabilirsin. WebHosting almak isteyenler çok. Ucuza satarsan çok kişi alır.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabi ucuz olacak, karnegunu kodu ile indirim bile olacak :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bizim burda Web Tasarimi 200 tlye yapiyolar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anlamadım @!!Yeah!!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Piyasada çok köklü siteler var bununla ilgili bu kervana dahil olma imkanın var ancak tutturabileceğini  pek sanmıyorum tabi haliyle denemeye değer.İşini güzel temiz yaptıktan sonra müşteri, müşteriyi çeker.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumun için teşekkürler @TaaRRuz inşallah tuttururuz :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-06-2015 Saat: 03:46)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Anlamadım @!!Yeah!!

Tutturursan cok iyi diyorum , bizim sehirde bilgisayarcilar web hostingi veya web tasarimi 200 tlye yapiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnşallah tutturabiliriz :) Ofisi açarsam inşallah beklerim ofise sizleri :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu işde geçekten iyi para var.Ve işinin ne kadar iyi yaparsan o kadar iyi gelişirsin ve bu piyasaya kök salabilirsin.Sizde biliyorsunuz neredeyse mahalle bakkalları bile internet sitesi açıcaklar gelişen bir dünya burası.Neyse inşallah tutturabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet doğru soyluyorsunuz, Forum sitelere ve firmalara özel web tasarımı, logo vs. tasarımlar yapacağım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bizim burda bakkallar format atiyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bizim bakkal POS cihazı bile almış :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendin zor ama var olan bir yerde çalışırsın. bizim burda var ben çalışıyorum iyi maaş alıyom.d
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende çalışıyorum, web tasarım ofisinde :) Alan adı ve hosting ssatan ofis şehrim de yok :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her işin kendine ait zorluğu vardır. Bilim adamları gün geçtikçe batacağımızı( öleceğimizi, kötü olacağımızı vs.vs.) söylüyorlar. Bence bu işe hiç girişme derim. Yinede acarsan kolay gelsin, başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Girişme derken? Eyvallah ölüm ALLAH(c.c)'in emri ama neden böyle birşey dedin? 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya birşey soracağım siz açtınız diyelim , o satacağınız hostları alırken sizde para ödüyorsunuz ama nasıl alıyorsunuz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Resellerclub'dan bayilik alacağım belirli sure için sadece :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Valla ofisi nerede kuracaksın onu bilelimde geliriz.. açarsan hayırlı satışlar inşallah tutturursun grafik turkiyede çok ilgilenilen bişey oldu şu yıllarda tutar bence tutmazsada napacağını biliyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping