Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsong30 Bölüm Şefi Başvurum
(23-06-2015 Saat: 01:24)diyar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: keşke şöyle bi boşluk doldurma yeri olsa herkes katılsa böyle üşeniyor insan mesela sadece bu form üzerine bi forum olsa veya bedava hostingli bi sitede (.tr.gg gibi) yapsak herkes başvurabilse daha iyi olmazmı ?

tamam tamam biliyorum çok şey istiyorum

Bu kadar zahmet etmeye gerek yok :)
@ufufuk özel mesaj almayı açar mısın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Açtım :)

@#Power

Katılan herkese başarılar dilerim. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol Ufuk :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Formunu hatta 2 formunuda baktım.Yaşına göre becerilerin fazla ve çok olgun davranıyorsun.Bence yani bana sorsalar destek sitesinin sen ve senin gibilere ihtiyaç çok. Atıyorum adam olur 20 yaşında yetkili yaparlar ama 10 11 yaşında biri gibi davranır. Ama sen gibi 13 yaşında olur 20-25yaşında biri gibi davranır. O yüzden bu forumu bırakan çok eski yetkili oldu buna bende dahilim. Çok kavga ediyordum beni çekemeyen yalan söylemiyim benimde çekemediğim kisileri vardı.Olsun onlarda özünde iyi insanlardı. Çok uzatmıyım bana gore uygunsun fakat çok güncel yapma yardım konusu aç yardım et. Başarılar umarım olursun kardeşim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol Kardeşim Seninde Başvurunu Gördüm İnşallah Sende Olursun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar kardeşim , hakediyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel, Sizce Hak ediyor muyum?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
newsong destek sana hala iş vermedimi az daha bekle bence kesinlikle almalilar o kadar bos yer var 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol Diyar :) Vermedi Daha, Ama Bu Hafta Yetki Almak Hedefim ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam hakediyorsun ama Visual Basic bilgim yüksek demişsin yani bir mail bomber yada bir browser yapmak çok basit yani iki program yapıp (zaten onların kodları internette var) o dili iyi biliyorsun anlamına gelmez ha HTML ve CSS onlar zaten işaretleme dili programlama dili değil onlara birşey diyemem ama dediğim gibi iki program yapmak o dili iyi bildiğin anlamına gelmez @newsong30
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2 program değil Krons, PC Format  atmadan önce bir sürü program vardı. Gelişmiş keylogger bile kodlamıştım, ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O kadın gelişiydi yani demek istediğim yani bir dili tamamen öğrenmek için en az 1 yılını vermek lazım :) neyse amacım laf atmak vs. değil sadece bir yanlışı düzeltmek neyse uzatmayalım uyarı falan almayalım ve senin konumu baltalamayayım
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol iyi günler. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Guncel
-Bu son zamanlar tatile cikicagiz. Online olamayabilirirm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gunceldir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Post Kasmasan Daha İyi Olurdu.
Hak Ediyorsun Başarılar.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping