Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TK - Tembel ve Flat Tema İndex Tamamlandı
(21-06-2015 Saat: 03:37)TheFocused Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-06-2015 Saat: 03:13)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-06-2015 Saat: 02:52)TheFocused Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temamdan site linkini sildiğini ve hatta tema ismini bile değiştirdiğini hatırlıyorum.
Pek anlamadım ne teması ne link değişimi ?

@ASiPaTRoN teşekkürler kaan abi karmasıklık candır :D

Grafikizm / COM temasını paylaştığımda,temada 10tr dışı link olduğu için resmi silmiştin.
Üzerine başlıkta 10tr dışı link var diyip konuyu çöpe atmıştın hatırladığım kadarıyla.
Doğrudur Gerekli Yetkililere Mesajla Bildirilmiştir Suan Bilgisarayda Degilim Sansürler Atarım Geçince O Zamana Kadar Resmi Kaldırırım Umarım İçin Rahat Eder  @TheFocused ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2015 Saat: 03:50)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-06-2015 Saat: 03:37)TheFocused Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-06-2015 Saat: 03:13)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-06-2015 Saat: 02:52)TheFocused Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temamdan site linkini sildiğini ve hatta tema ismini bile değiştirdiğini hatırlıyorum.
Pek anlamadım ne teması ne link değişimi ?

@ASiPaTRoN teşekkürler kaan abi karmasıklık candır :D

Grafikizm / COM temasını paylaştığımda,temada 10tr dışı link olduğu için resmi silmiştin.
Üzerine başlıkta 10tr dışı link var diyip konuyu çöpe atmıştın hatırladığım kadarıyla.
Doğrudur Gerekli Yetkililere Mesajla Bildirilmiştir Suan Bilgisarayda Degilim Sansürler Atarım Geçince O Zamana Kadar Resmi Kaldırırım Umarım İçin Rahat Eder  @TheFocused ...

Bekliyorum..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@TheFocused ; Adam sana kaldıracağını söylemiş. 3 kere üst üste rapor etmene ne gerek var? Tekrarı olursa ceza uygulamak zorunda kalırım. Lütfen daha anlayışlı olalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2015 Saat: 13:45)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @TheFocused ; Adam sana kaldıracağını söylemiş. 3 kere üst üste rapor etmene ne gerek var? Tekrarı olursa ceza uygulamak zorunda kalırım. Lütfen daha anlayışlı olalım.

3 kere üst üste değil,diğer konularına bakarsanız 10tr dışı linki gözünüze soktuğunu anlarsınız.
Ayrıca sitesinin yazılımı MyBB ve buradan üye kaybetme linkini göze almamanız gerekir diye düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2015 Saat: 13:49)TheFocused Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-06-2015 Saat: 13:45)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @TheFocused ; Adam sana kaldıracağını söylemiş. 3 kere üst üste rapor etmene ne gerek var? Tekrarı olursa ceza uygulamak zorunda kalırım. Lütfen daha anlayışlı olalım.

3 kere üst üste değil,diğer konularına bakarsanız 10tr dışı linki gözünüze soktuğunu anlarsınız.
Ayrıca sitesinin yazılımı MyBB ve buradan üye kaybetme linkini göze almamanız gerekir diye düşünüyorum.
Diğer Konularımda Nerde Var Acaba ? Hem :Konu Düzenliyemiyorum Ares Adlı Yetkiliye Resim Linkini Attım Değiştirecek O . 
Birde Furkancım Sen Bana Bakacagına Birazda Başkalarına Bak Bazı Arkadaşlar Kendi Forum Sitelerinin Temları Paylasıyor Apaçık Link Mevcut Ben Yapıncamı Sıkıntı ? 
Neyse İyi Günler Dilerim "Herkes Arkandan Kuyunu Kazmaya Çalısıyorsa Birşeyleri Başarmısın Demekdir"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beni kastediyorsan "http://melodigrafik.hol.es" adresinde hiçbir şekilde yazılım yoktur.
Forumumdaki resimler bu ftp üzerinden çekiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2015 Saat: 03:01)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Genel anlamda beğendim fakat biraz karmaşık olmuş :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2015 Saat: 03:01)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Genel anlamda beğendim fakat biraz karmaşık olmuş :)
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Harika
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App