Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Chatbox Açığı 1.6.8
İlk başta sitede kesinlikle ChangUonDyu Chatbox bulunmalıdır. Eğer chatbox bulunuyorsa sitenin sonuna;

/chatbox/tools.php

Ekliyoruz. Yani şöyle olması lazım: www.siteninadı.com/chatbox/tools.php

Sonra bir şifre ekranı çıkacak. Eğer admin şifreyi değiştirmemişse şifre: 123456. Çoğu site kurucuları bu işlerde yeni olduğu için değiştirmiyor. Şifreyi girdiğimizde Chatbox Paneli açılacak. Buradan istediğiniz kişiyi banlayabilirsiniz. Notlar bölümüne girip nickinizi yazman [örn: Hacked by ShaaDooM gibi) yazmak. Bu sitede görünecektir. Bir diğer seçenek ise tüm yetkilileri banlayıp reklam yapmaktır.

Açık günceldir. // 1.6.8 ile uyumludur. /

Dork inurl:/chatbox/tools.php
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-06-2015 Saat: 04:44)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk başta sitede kesinlikle ChangUonDyu Chatbox bulunmalıdır. Eğer chatbox bulunuyorsa sitenin sonuna;

/chatbox/tools.php

Ekliyoruz. Yani şöyle olması lazım: www.siteninadı.com/chatbox/tools.php

Sonra bir şifre ekranı çıkacak. Eğer admin şifreyi değiştirmemişse şifre: 123456. Çoğu site kurucuları bu işlerde yeni olduğu için değiştirmiyor. Şifreyi girdiğimizde Chatbox Paneli açılacak. Buradan istediğiniz kişiyi banlayabilirsiniz. Notlar bölümüne girip nickinizi yazman [örn: Hacked by ShaaDooM gibi) yazmak. Bu sitede görünecektir. Bir diğer seçenek ise tüm yetkilileri banlayıp reklam yapmaktır.

Açık günceldir. // 1.6.8 ile uyumludur. /

Dork inurl:/chatbox/tools.php

Alıntı mı ?
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başka bi siteye chatbox yukleyıp ordanda kontrol edebılıyoduk en sevdıgım şey o :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben kurduğum sitelerde şifreyi MD5 yapıyordum güvenlik önlemlerinide alıp öyle teslim ediyordum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping