Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] gereksiz özel mesajlar !
herkez özel mesajdan tanıtım yapıp duruyor olmuyor yani 2dk da bir bu oluyor
bana gönderen birkaç kişi
3rnx8.png
3rnxu.png
daha verirdim ama mesaj kutumu yeni boşalttım lütfen şuna bir dur diyelim çok rahatsız oluyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben despited deki üyeleri geri almak (Genellikle görevliler) PM atacağım görevliler için ama tanıtım amaçlı kötü :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
evet bunla bende karşılaşıyorum ama özel mesajdan reklam almadığım için aldırış etmiyorum bırakıyorum:) bu konuyu admine bildireceğim :) yanlız konu başlığı uygun değil değiştirin..!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-03-2012 Saat: 00:08)nazmi2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: herkez özel mesajdan tanıtım yapıp duruyor olmuyor yani 2dk da bir bu oluyor
bana gönderen birkaç kişi
3rnx8.png
3rnxu.png
daha verirdim ama mesaj kutumu yeni boşalttım lütfen şuna bir dur diyelim çok rahatsız oluyorum

(23-03-2012 Saat: 00:16)kallström Nickli Kullanıcıdan Alıntı: evet bunla bende karşılaşıyorum ama özel mesajdan reklam almadığım için aldırış etmiyorum bırakıyorum:) bu konuyu admine bildireceğim :) yanlız konu başlığı uygun değil değiştirin..!
değiştireceğim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
banada gönderiyor.zırt bırt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şikayetçi olanlar buraya bildirsin gerekli cezalar uygulanır.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Banada geliyor, ama daha çok rütbe istek filan :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-03-2012 Saat: 11:51)CaqLaRybak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Banada geliyor, ama daha çok rütbe istek filan :)

Bana açılan konular gönderiliyo daha çok banner istek aslında herşeyi gönderiyolarda :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maden bir kere bana da yollamıştı sanırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence bu yanlış bir davranış. İlk geldiğimde bende yapıyordum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping