Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AyM Theme 1.8.x
tema.pngTema Adı : AyM Tema       
user.gif 10tr.net'e Uyarlayan : #Pirate  

kod.png Yapımcı : iagovar
pozitif.png Uyumlu Olduğu Sürüm : 1.8.x

Görüntüler:

2015-06-10_111112.png

2015-06-10_111128.png

XML:

Kod:
http://st.10tl.net/tema/kaosxp/xml/aym.xml
İyi Kullanımlar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
uğraşmışsın ama beğenmedim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2015 Saat: 14:06)diyar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: uğraşmışsın ama beğenmedim

Konuyu Okudunmu :D :D Türk Milleti İşte . ( Ben Yapmadım ) 

Uyarlarken Pek Uğraşmıyorsun 30 saniyelik iş :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2015 Saat: 14:13)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-06-2015 Saat: 14:06)diyar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: uğraşmışsın ama beğenmedim

Sadece NotePad ++ ile açıp 1.6 kısmını 1.8 ile değiştiriyorsun.
 o uyarlama olmuyor eski bir 1.6 temasını hiçbir iconu kırık olmadan 1.8 uyarla bakalım kaç saat sürüyor.Ona uyarlama denmez.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2015 Saat: 14:17)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-06-2015 Saat: 14:13)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sadece NotePad ++ ile açıp 1.6 kısmını 1.8 ile değiştiriyorsun.
 o uyarlama olmuyor eski bir 1.6 temasını hiçbir iconu kırık olmadan 1.8 uyarla bakalım kaç saat sürüyor.Ona uyarlama denmez.
Yine Bilip Bilmeden Konuştu Birisi :) Zaten Sadece Resimleri Uyarlıyorum orayı Değiştirmek Hiç Bir Fayda Sağlamaz Hatta O Uyarlamak Değildir. Kim Anlatmışsa Veya Nerden Öğrenmişssen yanlış öğretmişler. 

Tema Zaten 1.8.x Türkiyeye Getiren Benim Mybb'nin Kendi Sitesinden Aldım. 1.6'yı 1.8'e Çevirmeye GerekYok Zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Banamı öğretiyorsun ? bilip bilmeden diyor.Benim söylediklerimi niye tekrarlıyorsunki.

Sen önce kendine bak nerden öğrendin bilmiyorum her şeyi bildiğini sanıyorsun şu sistemi aynısını yap desem zank diye kalırsın 

Kod:
medyaufuk.com
Çok gıcığıma gidiyorsun böyle ukela konuşmalarınla.Herşeyi bildiğini sanıyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2015 Saat: 14:29)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Banamı öğretiyorsun ? bilip bilmeden diyor.Benim söylediklerimi niye tekrarlıyorsunki.

Sen önce kendine bak nerden öğrendin bilmiyorum her şeyi bildiğini sanıyorsun şu sistemi aynısını yap desem zank diye kalırsın 

Kod:
Edit
Çok gıcığıma gidiyorsun böyle ukela konuşmalarınla.Herşeyi bildiğini sanıyorsun.

Gidebilirim Problem Değil Olgun Davranmak Gerekir Ben Birine Gıcık Olduğunda Söylemiyorum İçimde Kalsın Problem Değil Diyorum .

Bu Sitenin Aynısını Programlama Konusu Nerden Çıktı ? Konu Saptı Sadece Kesin Konuştun Bende Doğru olmadığını Savundum .

10TR.NET dışı Link Kaldır.

Akıl Akıldan Üstündür Herkez Farklı İşler Başarır . Bunları Bil Sen Yinede Olgun Davran Çevrendekilere Burda Ben Sana Ukelalıkmı Yaptım Yavaşça Ve Hafifçe Söyle Böyle Birden Yağ Gibi Çıkma Üste . Hepimiz İnsanız Ve Kardeş Saylırız Bunu Düşünerek Uyarmanı Ve Konuşmanı Yeelerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2015 Saat: 14:38)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-06-2015 Saat: 14:29)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Banamı öğretiyorsun ? bilip bilmeden diyor.Benim söylediklerimi niye tekrarlıyorsunki.

Kod:
Edit//

Gidebilirim Problem Değil Olgun Davranmak Gerekir Ben Birine Gıcık Olduğunda Söylemiyorum İçimde Kalsın Problem Değil Diyorum .

Bu Sitenin Aynısını Programlama Konusu Nerden Çıktı ? Konu Saptı Sadece Kesin Konuştun Bende Doğru olmadığını Savundum .

Akıl Akıldan Üstündür Herkez Farklı İşler Başarır . Bunları Bil Sen Yinede Olgun Davran Çevrendekilere Burda Ben Sana Ukelalıkmı Yaptım Yavaşça Ve Hafifçe Söyle Böyle Birden Yağ Gibi Çıkma Üste . Hepimiz İnsanız Ve Kardeş Saylırız Bunu Düşünerek Uyarmanı Ve Konuşmanı Yeelerim.

Bu sitenin aynısını proglamlama kısmı konusunun nerden çıktığını çok iyi biliyorsun bir MyBB sistemi kurupta ukelalık yapıp bilgini göstermeye çalışma.Şuan bir yetkili birşey demiyor ve kaldırmıyorum.Hala daha yağından suyundan bahsediyor.

Ben sana afedersin "hayvansın" demedim.

Doğal olarak İnsanız.Kardeş sayılırız.Bunları katmana gerek yoktu

Şimdi editliyorum tanıtım gibi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2015 Saat: 14:42)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kod:
Edit//

Bu sitenin aynısını proglamlama kısmı konusunun nerden çıktığını çok iyi biliyorsun bir MyBB sistemi kurupta ukelalık yapıp bilgini göstermeye çalışma.Şuan bir yetkili birşey demiyor ve kaldırmıyorum.Hala daha yağından suyundan bahsediyor.

Hala Cevapmı İstiyorsun Programlama Konusundamısın Yanlış Biliyorsun Diyorum Öyle Yapmadım Diyorum Sen  Hala Farklı Konudasın 1.6x den 1.8.x'e Geçerken Uyarlama Daha Farklı Sedece Onu Oraya Yazmakla Kalmıyor. Ben 1.8.x Uyarlamasındayım Resimleri Alırsın FTP'den Temaya Çekersin Budur Bitti. 

Sen Site Konusunu Nerden Çıkardın Onu Anlamadım Birşeyler Yapmışsın Onu Gördüm Ama Birşeyler Sende Tam Olarak Ahım Şahım Şeyler Yapmıyorsun Tamam Ben Hiç Yapamıyor OLabilirim Ama Senden Kat Kat İyi Yapanlarda Var Onlar Gelip Senin Sitenle İlgili Konuşunlar Benim PHP İle Alakam Yok . Benim Yaptımğım İşler Daha Tabansal.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ve Wordpress Site Bende Açmaktayım Zor Değil :) 

Tema Diyorsan Bende Başlarım öğrenmeye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her konuda 2 tartışma olacak ağa demi bi tema için kavga edıyosunuz ya @ufufuk adam adı üstü ne demiş sade uyarladım demiş bunda ne var sana bişey ogretmıyokı

Konu reported.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2015 Saat: 14:57)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-06-2015 Saat: 14:42)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kod:
Edit//

Hala Cevapmı İstiyorsun Programlama Konusundamısın Yanlış Biliyorsun Diyorum Öyle Yapmadım Diyorum Sen  Hala Farklı Konudasın 1.6x den 1.8.x'e Geçerken Uyarlama Daha Farklı Sedece Onu Oraya Yazmakla Kalmıyor. Ben 1.8.x Uyarlamasındayım Resimleri Alırsın FTP'den Temaya Çekersin Budur Bitti. 

Sen Site Konusunu Nerden Çıkardın Onu Anlamadım Birşeyler Yapmışsın Onu Gördüm Ama Birşeyler Sende Tam Olarak Ahım Şahım Şeyler Yapmıyorsun Tamam Ben Hiç Yapamıyor OLabilirim Ama Senden Kat Kat İyi Yapanlarda Var Onlar Gelip Senin Sitenle İlgili Konuşunlar Benim PHP İle Alakam Yok . Benim Yaptımğım İşler Daha Tabansal.

Benden iyi olanlar yok demedim kendi kendini parçalıyorsun.Yoksa öyle hazır WordPress kurmayla olmuyor bu işler kendi sitende hazır tema kullanıp'da burda böyle konuşman uygunsuzca birşey.Ahım şahım ? Allah aşkına bu kadar bilgiliysen benim sistemin aynısını otuttur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2015 Saat: 15:06)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her konuda 2 tartışma olacak ağa demi  bi tema için kavga edıyosunuz ya @ufufuk adam adı üstü ne demiş sade uyarladım demiş bunda ne var sana bişey ogretmıyokı

Konu reported.
O uzatti farkindaydan soyledige laf tartismaya yoneltiyor. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tartışmayı kesin. 
Her ikinizede +4 uyarı bidaha kavga etmemeyi öğrenirsiniz.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Iyi oldu tartismaya yonelten o.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 saatlik ikinizede +4 uyarı verdim. Arkadaş +56 uyarısı varmış bi saat sonra uyarı kalkar zaten banı açılır. Sessiz olun, doğru konulara yönelin. Bilmediğinizi birbirinize öğretin. 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uyarının süresi doldu, tekrardan hoşgeldin pirate.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşbulduk Einstein
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping