Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crazy Style V1 [Orange Renk]

Tema ismi: Crazy Style V1 Orange

Tema Yapımcısı: DeathAngeL

Tema Güvenlimi ?: Güvenli [Onay]

Tema Versiyonu: 1.8.x

Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz [Onay]

Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.8.x 

Tema Açıklaması: Sade şık bir destek temasıdır.

Tema Kurulumu: AdminKP > Temalar Ve Şoblonlar > Tema Yükle  > Bilgisayardan Yükle > Temanızın XML'sini seçin > Versiyon Uyumluluğunu Yok Say Deyin  > Temayı Yükle Butonuna Basın, Ve Yüklendi.

Demo Link: [b] http://www.crazystylev2.10tr.net

[/b]
Tema XML:

Kod:
                                                 http://dosya.web.tr/K18bmN
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yanlış anlaşılmasın ama ben ortada bir tema göremiyorum. Üste bi menü eklenmiş sanırsam, headerde arkaplan var, unutmadan azıcıkda thead ile oynamışsın bi de konu/mesaj sayısına arkaplan. Nerdeyse http://realmybb.10tr.net/ aynı. Kusura bakma ama bu tema değil. Sürekli aynı şeyi yapıp koyuyosun. Biraz daha uğraş. Tamam acemisin eyvallah ama bari bi postbit koy footer yap buton muton değiş. Bizim saatler uğraştıklarımıza yaptığımız tasarımlara bile bazıları tema değil dedi. Ona göre çalışmalarını yap.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@XR's Şahsen bende tema olmadığını biliyorum maalesef. Fakat evet dediğin gibi tema yapmakta çok kötüyüm 3-4 gün önce başladım bu işe. Senin temalarını ben çok beğeniyorum Oktay. İnşallah güzel temalar yapacak kadar ilerlerim.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-06-2015 Saat: 23:58)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @XR's Şahsen bende tema olmadığını biliyorum maalesef. Fakat evet dediğin gibi tema yapmakta çok kötüyüm 3-4 gün önce başladım bu işe. Senin temalarını ben çok beğeniyorum Oktay. İnşallah güzel temalar yapacak kadar ilerlerim.

Paylaşımda aceleci davranıyorsun. Bunu hevesini kırmak ya da seni kötülemek için yapmıyorum. Ben sana öneri veriyorum. Aç google'ı yaz mybb themes diye hatta başına bi de premium ekle. Ordan kopya çek biraz ama tarzın haline getirme. Şöyle sağlam bi iskelet oluştur. Kötü olsa da çok değişmiş bi tema gösterki bize ona göre bi yorum yapalım. Sürekli senin adında temalar gördüğüm için bu yorumu yaptım. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam anladım, bir dahaki temam geç gelecek ama iyi olacak...

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-06-2015 Saat: 00:02)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam anladım, bir dahaki temam geç gelecek ama iyi olacak...

Başarılar dilerim. İyi çalışmalar iyi forumlar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler :)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir Menü Koymuşsun Menude Alıntı Zaten Beğenmedim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tesekkürler

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping