Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korsan Tema V1 [1.8.x]
tema.png Tema Adı : Korsan Tema V1    
bay.png Yapımcı : [b]#Pirate  

user.gif Düzenleyen : #Pirate          
pozitif.png Uyumlu Olduğu Sürüm :1.8.x        
kod.png 10TR.NET'e Uyarlayan :  #Pirate 

Görüntüler:

Header:
a58Eld.png 

Footer :

YB8bQD.png 
Postbit:

[/b]
DMWJYy.png

XML:

Kod:
http://st.10tl.net/tema/kaosxp/xml/korsantemav1.xml

DEMO:

Pirate.10tr.net

İlk Temam Öyle Çok İyi Yorumlarda Beklemiyorum . Tema Bana Aittir. V2'si Çıkacak Hataları Yavaş Yavaş Düzelteceğim Öneri Sunun Ekliyelim :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılıhocam. postbitte eksik var sanki
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2015 Saat: 11:15)Delete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılıhocam. postbitte eksik var sanki

Nasıl Bir Eksik :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Header ile Thead Aynı Yapsaydın Daha Şık Gözükebilirdi. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Basit , pek değişiklik göremedim . Bu arada tema yapımcısı sen değilsin Justin S. .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Olmuşda Senden Daha İyisini Beklerdim Buda Güzel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Senden daha iyisini beklerdim. İlk temansa fena değil.
v2'de yardım edebilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Basit olmuş hocam. Korsan teması demişsin, theadı kahverengi yapabilirdin. Temanın adıyla kendisi uymamış ve basit olmuş maalesef...
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2015 Saat: 11:22)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Basit , pek değişiklik göremedim . Bu arada tema yapımcısı sen değilsin Justin S. .

Herşeyi Bilmiş Gibi Yapmak Artık Seni Sıkmıyormu Bu Default'tan Çıkma Bir Tema Yapımcısıda Benim.

Apart Edit Değilki Bu.

@xoxox
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2015 Saat: 11:35)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Basit olmuş hocam. Korsan teması demişsin, theadı kahverengi yapabilirdin. Temanın adıyla kendisi uymamış ve basit olmuş maalesef...

Adımın Anlamı Korsan Demek Aslında Pirate Theme Yapacaktım. Türkçe Kullanayım Dedim :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2015 Saat: 11:33)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senden daha iyisini beklerdim. İlk temansa fena değil.
v2'de yardım edebilirim.

Tamam Başlayınca Çağıracağım Hocam Sizi :) İlk Bu Daha Önce Denemelerim Vardı Yayınlamadım. Uzun Süre MyBB'den Uzak Kaldım Unutmuşum Çoğu Şeyi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2015 Saat: 11:47)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-06-2015 Saat: 11:22)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Basit , pek değişiklik göremedim . Bu arada tema yapımcısı sen değilsin Justin S. .

Herşeyi Bilmiş Gibi Yapmak Artık Seni Sıkmıyormu Bu Default'tan Çıkma Bir Tema Yapımcısıda Benim.

Apart Edit Değilki Bu.

@xoxox

83743_cover.jpeg?lastModified=1402982243461

1.6 nın Apart Teması 1.8 in Default Temasıdır .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2015 Saat: 11:58)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-06-2015 Saat: 11:47)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Apart Edit Değilki Bu.

@xoxox

83743_cover.jpeg?lastModified=1402982243461

1.6 nın Apart Teması 1.8 in Default Temasıdır .

Fakat Şöyle Birşey Varki Artık Temanın Adı Apart Değil Tema MyBB'nin Ve İsteyen Bunun Üzerinden tema Yapıp Sahiplenebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kategorilerdeki Konu ve Yorum Kısmını @Novruz ' un Son Temasından Almışsın.
Gerisi Gayet İyi :)
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2015 Saat: 14:05)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kategorilerdeki Konu ve Yorum Kısmını @Novruz ' un Son Temasından Almışsın.
Gerisi Gayet İyi :)

Materyalleri Kendim Yazmadığım İçin :) CSS Bilgim Fazla Yok HTML Çalışmaktayım HTML Bitince Css'ye Geçeceğim :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema kodlaman için fazla HTML'e gerek yok. Sen direk CSS öğrenmeye bak. En önemli kısım orası.
MyBB'nin şablon yapısını da tamamen öğren.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-06-2015 Saat: 11:08)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema kodlaman için fazla HTML'e gerek yok. Sen direk CSS öğrenmeye bak. En önemli kısım orası.
MyBB'nin şablon yapısını da tamamen öğren.

Tavsiyeniz İçin Teşşekürler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping