Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tema Ekibine Girmek İsteyenler ve DeathAngeL Hakkında
(06-06-2015 Saat: 11:54)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyice saçmalamaya başladınız. EmreKRMN bu forumla fazla ilgilenmiyor. Yetenekleri aynı düzeyde olmayabilir. Yönetici vasfı da önemli. EmreKRMN'ın eski olaylarını bilmiyorsunuz..
Ondan dolayı böyle.
@ufufuk, biraz aktif ol forumda, 1 hafta falan inceleyelim seni :)

Eski olaylar Ne Alaka Biz Suan Temayı Kasdetiyoruz bu sadece bir örnek daha kimler kimler var...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 11:40)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2015 Saat: 11:37)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Desene Ekip İyice Batıcak :)
Ben adamları özenle seçeceğim merak etme sen.

(06-06-2015 Saat: 11:37)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mert beni biliyorsun :) cok istemistim.
Şimdi istiyorsan gel kapımız açık.

(06-06-2015 Saat: 11:39)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2015 Saat: 11:38)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkesi bekleriz ve cok mutluyum

Çok Mutlusunda Hak Ettiğini Düşünüptemi Girdin acaba ??

Sizin Burak'la derdiniz nedir acaba ??

(06-06-2015 Saat: 11:54)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyice saçmalamaya başladınız. EmreKRMN bu forumla fazla ilgilenmiyor. Yetenekleri aynı düzeyde olmayabilir. Yönetici vasfı da önemli. EmreKRMN'ın eski olaylarını bilmiyorsunuz..
Ondan dolayı böyle.

Tamam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 11:55)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Ondan dolayı böyle.

Eski olaylar Ne Alaka Biz Suan Temayı Kasdetiyoruz bu sadece bir örnek daha kimler kimler var...

Bu iş içinde sadece tema yok kaç kere söyleyeceğim artık.
Dilimde tüy bitti herkese anlata anlata artık.
@QuitterTR: Tamam bakarız sana da.

Bu konuyu açmama itirazınız var mı? yani böyle herkese açık bir alım yapıyorum kaç kişi gelecek daha...
@admin, @TaaRRuz, @karanlık-61 .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Power adeletsizlik diyenler var demissin, herkes bence oyle dusunuyor. Senin dusunceni sorgulayacak degilim ama hic temasi olmayan benle ayni yetkiyi paylasiyorsa alin gitsin benden rutbeyi. Hem ben 1-2 aydir 1. Seviyedeyim ve hic bir yetkili bilgi vermiyor. Temalarimi falan mi gormediniz de halen 1. Seviyedeyim. Valla bu d10 ekibi de yakinda mctr ekibi gibi olacak soylemedi demeyin. 3 ayda 1 tema yapan kisiyi mctr ekibe aliyor sizde kurallar degisik mesela, hic tema yapmayani ekibe aliyorsunuz. Bu yorumumu okuyarak tartisma cikarmayiniz..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eski sisteme geri dönülmelidi yada yeni sistemde alımlar değişmeli çünkü ben,falcon,emrekrmn hocalarım uğraşıyoruz ki ben 3-4 yıldır uğraşıyorum ekibe girmek için ve seviye 2,ama liderler istediklerini alıyor 1.seviye yapıyor haksızlık yok ama burda bizim suçumuz ne ?

+Yeni Kişiler Alındığında 2-3 seviyedeki ekip üyeleri 1.seviyedeki xml çıkartma,tema editleme vs gibi işleri bilmiyenlere öğretirlerse liderler rahat olur.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 12:08)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Power adeletsizlik diyenler var demissin, herkes bence oyle dusunuyor. Senin dusunceni sorgulayacak degilim ama hic temasi olmayan benle ayni yetkiyi paylasiyorsa alin gitsin benden rutbeyi. Hem ben 1-2 aydir 1. Seviyedeyim ve hic bir yetkili bilgi vermiyor. Temalarimi falan mi gormediniz de halen 1. Seviyedeyim. Valla bu d10 ekibi de yakinda mctr ekibi gibi olacak soylemedi demeyin. 3 ayda 1 tema yapan kisiyi mctr ekibe aliyor sizde kurallar degisik mesela, hic tema yapmayani ekibe aliyorsunuz. Bu yorumumu okuyarak tartisma cikarmayiniz..

2a69x8.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben isterim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@EmreKRMN: Aktif olarak burada görevini yapmıyorsun. SADECE TEMA YETMEZ BUNUN İÇİN! Yemin ediyorum canıma tak etti sözleriniz.
@kamil55: Ben şu an sizde uğraş göremiyorum nedense? 3-4 yıl ne be çok abarttın sen de. 2 yıldır kayıtlısın foruma zaten.
bak son sözün güzelmiş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 12:08)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Power adeletsizlik diyenler var demissin, herkes bence oyle dusunuyor. Senin dusunceni sorgulayacak degilim ama hic temasi olmayan benle ayni yetkiyi paylasiyorsa alin gitsin benden rutbeyi. Hem ben 1-2 aydir 1. Seviyedeyim ve hic bir yetkili bilgi vermiyor. Temalarimi falan mi gormediniz de halen 1. Seviyedeyim. Valla bu d10 ekibi de yakinda mctr ekibi gibi olacak soylemedi demeyin. 3 ayda 1 tema yapan kisiyi mctr ekibe aliyor sizde kurallar degisik mesela, hic tema yapmayani ekibe aliyorsunuz. Bu yorumumu okuyarak tartisma cikarmayiniz..

Güzel bir yorum yazmışsın.. Fakat gerçekten tartışmaya gerek yok. Hakketti veya haketmedi onların bileceği iş. DeathAngeL kardeşime hayırlı olsun diyorum gerçekten iyi biri.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Power ne bekliyorsun be lider bile olsan "!" bunu kullanma. Benden ne bekliyon mesela mybb'yi falan mi ucurim :D Gitmissin ekibe caylak almissin VE BENLE AYNİ SEVİYE..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@EmreKRMN Bir dakika, benim senle bir derdim yok. Artı zaten 1. seviye çaylaklar seviyesi değil mi?
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 12:16)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Power ne bekliyorsun be lider bile olsan "!" bunu kullanma. Benden ne bekliyon mesela mybb'yi falan mi ucurim :D Gitmissin ekibe caylak almissin VE BENLE AYNİ SEVİYE..

"!", bunu kullanmak zorunda bıraktınız. Bununla ilgili kurallar değişti haberiniz yoksa...
Böyle düşünüyorsan admine söyle yükseltsin senin seviyeni. Eğer haklıysan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
uğraş yok diyorsun deathangel uğraşı nerde ? foruma artık az gircem,artık forumun be tadı kaldı ne tuzu forumda tek sözünü dinlediğim kişiler Edward Hocam Ve Asipatron Hocam,hiçbir zaman haksızlık yapmadılar,forumda herkez böyle olsa keşke ama malesef bu dünyada kötüde var iyide.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eyvallah kardesim seninle de bir derdim yok, evet caylaklar ama google, yandex vs. arama motoruna emre krmn yazinca tum sayfalarda benim tasarimlar varsa ve sitelerde benim tasarimlarim kullkullaniliyorsa, benim 12 adet temam varsa caylak miyim simdi ben.? Gidin allah askina zeytinyagi gibi uste cikmak icin ugrasiyorsunuz, sebebiniz nedir bilelim yani. DeathAngel kac tane teman var?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@EmreKRMN Ben çaylağım doğrudur. 1. seviyeyim zaten. Senin ayrı bir olayın yoksa sen 3. seviyeyi falan hak ediyorsundur biliyorum seni. Ama ben çaylak olduğum için 1. seviyedeyim oda çok değil .
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@DeathAngeL sana sozumuz yok emme benle ayni seviyedesin benim sozum ona. Eskiler ne guzeldi be, eski D10. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@DeathAngeL kanka başarılar dilerim, kısa bir sürede geliş,Bende katılmak isterim tabii ki ama, tema falan uğraşamam ben, haketmiyorum yani. Kısa sürede yardımlarımı arttırıcam. Yazın yetki alır mıyım bilemem.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Sunxdizayn: Seninde kurallardan haberin yokmuş. ! kullandım diye rapor ediyor adam.
İyice beynim yandı artık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mert kardesim fazla pc bakma o zaman sende :) Yorum atacagim diye de kendini parcalama. Ekibe yeni kisiler alin almayin demiyorum ama ekiptekileri de bi goz gezdirin. Power sen lidermiyşin yaa :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu çığrından çıkarttınız arkadaş. @EmreKRMN Emre lütfen konuyu kapatalım herkes adminle görüşsün. Gerekirse yetkimi "bölüm şefi"ne aktarırım. 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping