Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legendary Niye Banlandi?
Banlamaya ne hakkiniz var merak ediyorum hesap sorma anlaminda anlamayin.

Ben bir kusurunu gormedim zevk olsun diyemi banliyorsunuz? Son konu yuzunden heralde ? Adamin tek sucu yardim istemek oldu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben banladım, ''banlamaya ne hakkınız var?'' bu nasıl bi cümle? biz bu forumda yetkiliyiz gereği neysede onu yaparız. Tek karara ben varmadım, Edward'ada diğer yetkililerede yaptığı şeyin doğru olup olmadığını danıştım. 
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
DeathAngeL 'da yardım isterken ban yedi :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2015 Saat: 22:00)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: DeathAngeL 'da yardım isterken ban yedi :(

Boş konuşmayıın arkadaşlar, DeathAngel post kasıyordu Lardi admin haklı banladı, sadece süresiz yapması haksızdı. Onuda yönetimde konuyu ben açtırdım düzeldi sayemde. 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2015 Saat: 21:59)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben banladım, ''banlamaya ne hakkınız var?'' bu nasıl bi cümle? biz bu forumda yetkiliyiz gereği neysede onu yaparız. Tek karara ben varmadım, Edward'ada diğer yetkililerede yaptığı şeyin doğru olup olmadığını danıştım. 

En ustte yanlis anlasilmasin diye "hesap sormak anlaminda anlamayin" yazmistim.Siz bilirsiniz tabikide dogru karari siz verirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence yetkililerin kararı doğru olur, onlar tek başına hareket etmiyor banlarken bir kaç kişiye başvuruyor.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerekli cevabi. #Power yazdi. Oda yorumu sildi ben gordukten sonra.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sınırsızmı yedi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2015 Saat: 22:07)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sınırsızmı yedi ?

Gerekli açıklama yapılmadımı? adama bir hafta ban verdik yönetim kararı ile birlikte görevimizi yaptık, bin kişiye hesap vermek zorundamıyız? 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hepinizi Allah Affetsin :) Kilitleyebileceği Konuda Ban Atan Yetkili Arkadaşım Sanada Teşekkürler.Sanki http://www.iphiderpro.com/ Yok....

Altı üstü yardım istedik
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
+ Ve artı konu editleme yetkin var mesajı silip ban atmadan uyarabilirdin.Ki daha bekleyin siz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2015 Saat: 22:13)letusplay Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hepinizi Allah Affetsin :) Kilitleyebileceği Konuda Ban Atan Yetkili Arkadaşım Sanada Teşekkürler.Sanki http://www.iphiderpro.com/ Yok....

Altı üstü yardım istedik

sınırsız banmı istiyorsun? 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kavga çıkar masanız? Bakın her zamanki klasik sözümdür; beğenmediğin forumda çıkış butonu yukarda :) Yani anladın sen. Madem beğenmiyorsun git. Yani forumda kavga çıkarmanıza gerek yok. Amaç destek burda kavga değildir :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sınırsız ban istiyorsun legandary hesabına herhalde sen açtığın sürece hepsini banlayacağım
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir multisini dahi görürseniz sınırsız ban atın arkadaşlar. Kim ne hakla yöneticiyi tehdit ediyor?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece yardım istediği için ban yedi , bu kadar yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konusunun linki: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=79178
- Yardım istemiş görüyoruz ancak konusunun içeriğinde 'siteye grafiker arıyoruz' gibisinden bir mesajda bırakmış. Buda reklama girişim oluyor, normal logo istek kalsaydı uzaklaştırılmazdı. Üstelik yetkilileride tehdit ediyor, ne yüreği yemiş bende bunu bilemedim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-06-2015 Saat: 11:35)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konusunun linki: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=79178
- Yardım istemiş görüyoruz ancak konusunun içeriğinde 'siteye grafiker arıyoruz' gibisinden bir mesajda bırakmış. Buda reklama girişim oluyor, normal logo istek kalsaydı uzaklaştırılmazdı. Üstelik yetkilileride tehdit ediyor, ne yüreği yemiş bende bunu bilemedim.

Düzgün bir sekilde soruma cevap verdigin icin tesekkurler #Captain :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping