Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Işte ilk günüm.
Arkadaşlar dün öğlen saatlerinde gittim ve işe direk aldılar :) Haftalığı konuşmadık, adam benim için elinden geldiğince yardım ediyor. Gece 1.5 de bitti iş. Yaklaşık 500 defa gidip gelmişimdir. Akşam giderken kadayıf + dondurma verdi. Baywatch uzun ama kısaltılmış halini yazdım.

Iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı Olsun. İşin neydi ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2015 Saat: 10:14)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı Olsun. İşin neydi ?

Sağol. Dondurma ama büyük bir yer.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu arada, artık giremeyebilirim. Öğlen 13:00'da başlıyor, Gece 25:00(1 :))'de bitiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gece 1 de kim dondurma yerki?

Bu arada yoruluyor musun?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2015 Saat: 11:07)Rocky Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gece 1 de kim dondurma yerki?

Bu arada yoruluyor musun?

Sen öyle san :) Dün 12:30'da geldi 3 genç. Sonra 1:15'de geldiler(gece) 1 kız 3 adam. Ooo daha çok :)
Tabii yoruluyorum. İçeriye (mutfağa) 500-600 kere gittim geldim. Su ikram ediyorum, usta ne derse onu yapıyorum. Birde en gıcık tarafı; su ikram ediyorum su içmiyip bırakıp gidiyorlar :/. Kadına su ikram ettim dediki: Ben su istememiştim. Dondurmanın yanında su içilmezmi bro? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende inşallah bizim burda çok işleyen bir market var oraya gircem :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2015 Saat: 11:18)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bende inşallah bizim burda çok işleyen bir market var oraya gircem :)

Allah'tan dün iyi gündeymişiz :) Cumartesi-Pazar daha fazla kişi geliyoromuş. Neyse ben işe gidiyorum hadi kolay gelsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ilk işler böyledir.. Bende bir pastanede başlamıştım, 6 yıl oluyor :)
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Smile 
(02-06-2015 Saat: 14:36)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ilk işler böyledir.. Bende bir pastanede başlamıştım, 6 yıl oluyor :)

Pastane kolay. Benim ayaklarım öldü öldü :) 6 yıl maşallah :) bugün 3.gününe gidecem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping