Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karolinax Theme Yakında Sizlerle...
GYZAE3.jpg
JYVJpW.jpgzAGkmO.jpg
GYZAvN.jpg

Yakında Sizlerle...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hala izin almadın dimi sen? o kadar uyarmama rağmen!! ? 
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
online olduğun ve yorumumu gördüğün halde cevap vermedin ve sanırım hala vermiyosun, vermeyeceksin. Gerekli bi açıklaman yoksa gerekeni yapacağım. 
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2015 Saat: 00:16)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: online olduğun ve yorumumu gördüğün halde cevap vermedin ve sanırım hala vermiyosun, vermeyeceksin. Gerekli bi açıklaman yoksa gerekeni yapacağım. 

Aldıgım yerlerin hepsini düzelttim. Gördüğünüz gibi menu kendi kodlamam arka planını kendim yaptım body almıştım header almıştım onların hepsini kendim yaptım değiştirdim. Ben dün online değildim ve olsaydım cevap verirdim daha şimdi girdim siteye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arama kısmının oralar çok kötü. Harici güzel fikir destek pi tabii
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping