Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emre KRMN MasterStyle v2
Tema ismi: Master Style

Tema Yapımcısı: Emre KRMN
Tema Güvenlimi ?: Güvenli
Tema Versiyonu: 1.0
Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz
Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.8.x 
Tema Açıklaması: Emre KRMN Master Style ile yine fark yarattı.

Ekran Görüntüsü:  
ME1D5a.png
VVQDpV.png
VVQDpr.png

XML Link:
Kod:
http://st.10tl.net/tema/emrekrmn/tema/masterv2.xml
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam tema çok güzelde neden dikey postbit yapmadınız ben çok severim dikey postbiti
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
harika.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
v1'de dikey oldu v2'de yatay yapalım dedik :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Olmamış bence ama eline sağlık.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bencede güzel olmamış. Pek beğenemedim, yinede emek varmış gibi görünüyor elinize sağlık.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkurler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizden güzel bir footer beklerdim header güzel olsada kategori kısmını pek beğenemedim elinize sağlık
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uğraşmışsın ama ben pek sevmedim. Hep aynı türden şeyler yapıyorsun biraz daha geliştir temalarını. Bir postbiti sevdim sadece yaratıcı olmuş. Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece Paneli  Beğendim.Emek Var Fakat Beğenmedim.Eline Sağlık..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkurler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam Tasarımınızı da Geliştirseniz Çok İyi Temalar Çıkacak Aslında Elinize Sağlık :)
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uğraş var baya ama güzel olmamış, yinede zaman harcadığın için eline sağlık diyelim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Caxing Onur'a katılıyorum dostum. Uğraş baya var yalnız bu sefer ki tutmamış. Ama şöyle biraz daha uğraşsan tema baya güzel olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yorumlarınız ve dusunceleriniz için teşekkur ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
emrekaraman adam sın güzel temalar yapıosun  temaların kötü deil ne yaptıysan bütün temaların tutuluyor.. başarılar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2015 Saat: 15:17)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bencede güzel olmamış. Pek beğenemedim, yinede emek varmış gibi görünüyor elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genel forumlar için veya sade severler için ideal. Sadece koyu gri alanları sevmedim. Başarılar yeni temalarınızda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üşenmeden yorumların hepsini okudum, nasıl cevap yazsam acaba diye. Arkadaşlarında dediği gibi ortada emek var lakin tema güzel değil. Renk uyumu yok, header hakkında konuşmayacağım, postbit ise ilginç. Postbite ilk baktığımda yanlış olmuş ya resim açılacak yada arkaplan eklemeyi unutmuştur felan diye düşündüm ama göründüğü gibiymiş. Sade olmuş hemen bitsin düşüncesiyle yapmışsın galiba temayı ama dediğim gibi arkadaşlar ile aynı fikirdeyim sonuçta emek var, eline sağlık.

Öyle görünüyor ki kodlama bilgin gayet iyi ama güzel şeyler çıkartmakta zorlanıyosun, sana hazır çizilmiş bir tema lazımki ona bakıp kodlayasın. Güzel şeyler çıkarabilirsin diye düşünüyorum. Sana önerim sitede tema çizen çok, arkadaşlara bu konuda yardımcı olarak hem onları mutlu etmiş olur, hemde farklı çalışmalara imza atmış olursun. Tabi yinede sen bilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Beğenenler sevenler sever, Emre KRMN sevenleri olsun yeterli benim için, eleştirilere açığım elbet "kötü olmuş" vs. yorumlara bazı arkadaşlar gibi sinir olmaktansa sakin olmayı tercih ederim. Artık 12 veya 15 yaşındaki çocuk değilim ki her yoruma tartışma çıkaracak. Tekrardan değerli yorumlarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim, iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping