Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ertank Dan sikayetciyim
http://destekmmo.10tr.net/showthread.php?tid=505 Herkes Burdaki Yorumları Dikkatlice Okusun Ertan Neler Yazmış O yuzden ertanin ordaki yorumları goz onunde bulundurarak yetkisi varsa lutfen alinsin Yada Destek sitesinden uzaklastirilsin
NOT IRDAKI YORUMLARI DIKKATLICE HERKES OKUSUN
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başka forumlar destek.10tl.net i ilgilendirmez
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Rocky Bak dostum sonucta bu destek sitesindeki yetkililere hakaret etmisler ve destek hakkinda iyi seyler konusmamislar o yuzden beni ilgilendirir okey
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim kötü ne konuştuk ? Özele gel burda post kasmayalım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Simdide Kaldirmislar O konuyu Gerizekalilar@ertank nie o konuyu kaldirdiniz Cesaretiniz yokmuydu herkes gorsun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2015 Saat: 00:12)XmeNX Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Rocky Bak dostum sonucta bu destek sitesindeki yetkililere hakaret etmisler ve destek hakkinda iyi seyler konusmamislar o yuzden beni ilgilendirir okey

Kendin söylüyorsun "beni ilgilendirir"

destek.10tl.net i ilgilendirmez @xmenx
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu arada konuyu gördüm merak etme
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@webevi gordum yalan soylemeyin madem o konu neden kaldirildi kaldirmasaydiniz cesaretiniz yokmuydu herkes gorsun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tamam aynı şeyleri bir daha burda da yazıyım.

DeathAngel'a sorduk niye banladılar diye o da destek alırken post kasmaktan falan dedi bir de sınırsız attılar dedi.
Anlayışlı bir yetkili görürse suçsuz olduğumu anlar zaten kaldırır dedi. Biz de bazı yetkililer yok yere ban atıyolar abarttılar dedik var mı ? Kimseden de korkum yok istersem küfür ederim ama burda kimse kimseden üstün değil.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ben o konuyu okudum

destek.10tl.nette 4-5 yetkili hariç hepsi gerizekalı

yazıyordu
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yeter daha fazla tartışmayın. xmenx hakaretten uyarı aldın.
@webevi, konunun içeriğinin tamamını özelden anlatır mısın?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping