Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Galaxy A5 Hkk
Samsung Galaxy A5 almayı düşünüyorum sizce almalımıyım ? iyi telefonmu ? 

Özellikler,
Kod:
http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-a5#Ozellikler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fiyat olarak alternatifi olacak çok fazla telefon var 1.300-1400 liraya g3 daha mantıklı. Ancak performans yönünden yarı yolda bırakmaz. Kamera açısından çok aman aman bi beklentiniz olmasın. Klasik samsung kamerası. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2015 Saat: 21:31)JaDe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fiyat olarak alternatifi olacak çok fazla telefon var 1.300-1400 liraya g3 daha mantıklı. Ancak performans yönünden yarı yolda bırakmaz. Kamera açısından çok aman aman bi beklentiniz olmasın. Klasik samsung kamerası. 
Öncelikle bu yorumu yazdığınız için ellerinize sağlık.

G3'de mantıklıymış.Fakat faturaya yansıtılması düşünülüyor.Ordada normalinden çok daha pahalı koymuş İphone 5S alacaktım ram'ı 1GB idi almadım.Lc'nin sürümü pek hoşuma gitmedi 4.4 daha hoş geldi.Benim için önemli olan ram idi.

Yorum için tekrar teşekkürler :)

Güncel...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İphone 5s kullanıcısıyım ve 1gb ram çok rahat yetiyor. Tüm oyunları programları çooook çoook rahat kaldırıyor. 1.5 yıldır kullanıyorum ve 1 kez bile donma takılma yaşamadım. Ram'e çok takılmayın derim özellikle iOS'ta ram çokta önemli değil. Sonuçta 64 bit'şe çalışan bir telefondan bahsediyoruz. Tek tavsiyem 16 gb alma iphone alcaksan. Ben öyle bir hata yaptım yetmiyor hafıza. Öte yandan madem fatura ile alıncak z2 yada note3 te bu listenin içine alınabilir. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2015 Saat: 10:40)JaDe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İphone 5s kullanıcısıyım ve 1gb ram çok rahat yetiyor. Tüm oyunları programları çooook çoook rahat kaldırıyor. 1.5 yıldır kullanıyorum ve 1 kez bile donma takılma yaşamadım. Ram'e çok takılmayın derim özellikle iOS'ta ram çokta önemli değil. Sonuçta 64 bit'şe çalışan bir telefondan bahsediyoruz. Tek tavsiyem 16 gb alma iphone alcaksan. Ben öyle bir hata yaptım yetmiyor hafıza. Öte yandan madem fatura ile alıncak z2 yada note3 te bu listenin içine alınabilir. 
Eklemeyi unutmuşum ilk iphone 4s aldım 1-1 buçuk yıl önce) memnun kalmadım home tuşu tam çalışmıyordu kendi paramla almıştım ekranını felan kırmıştım ve çok üzüldüm sonra Note 3 aldım gine kendi paramla oda kavga sırasında okulda ekranı kırıldı.Ekranı değiştirdim tam çalışmıyordu Bu telefonuda babam alıcak.

Yani dediğin telefonlara bakayım ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım telefonları biraz hor kullanıyorsunuz. Ancak sıfır telefonlarda böyle sorunlar yaşamazsınız. Tavsiyem biraz daha kasası sağlam telefonlar alın yani samsung galaxy a5 plastik bir yapıya sahip. İphone metal kasası gerçekten sağlam 3 kez düşürdüm birşeycik olmadı. Neyse sizin daha fazla kafanızı karıştırmayım ama fiziksel sağlamlığa bakın derim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2015 Saat: 11:27)JaDe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım telefonları biraz hor kullanıyorsunuz. Ancak sıfır telefonlarda böyle sorunlar yaşamazsınız. Tavsiyem biraz daha kasası sağlam telefonlar alın yani samsung galaxy a5 plastik bir yapıya sahip. İphone metal kasası gerçekten sağlam 3 kez düşürdüm birşeycik olmadı. Neyse sizin daha fazla kafanızı karıştırmayım ama fiziksel sağlamlığa bakın derim.
Evet biraz hor kullanmıştım şimdi hor kullanmamaya dikkat ediyorum.Bende yaklaşık 2-3 kere düşürmüştüm

yardımın için teşekkürler :)

(ilk teşekkürün benden).
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İphone ve Nokiada Ramın hiçbir önemi yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping