Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#Pirate ForumAmca Rezilliği
Edit // Resimde 10tr.net dışı link var.
Dava açabilirim şu an yeni gelen yasayla :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yanlış anlama ama 14 yaşındasın açsan çok bişey olmaz en fazla para cezası.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Açabilirsiniz Tabiki Şuan 250,000 Bin Kişiye Yollandı O Mesaj Başlıklı Mesaj Sistemi Satın Aldım Hatta Bilal Abi ''Bilsoft'' ada Gitmişti Ama O Senin Gibi Karşılamadı Olgunca Davrandı Sana Nasıl Turkcellden Vodafonedan Avea'dan Mesaj Geliyorsa Oda Aynı Mesajla Eş Değer Git Önce Onlarla Kafanı Boz Yeni Yasayı Anayasada Bulup Atabilirsen Bekliyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2015 Saat: 19:03)Şükrü Can G. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış anlama ama 14 yaşındasın açsan çok bişey olmaz en fazla para cezası.

Hat 36 yaşındaki birisine ait yani babama :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Peki bundan bize ne ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2015 Saat: 19:06)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-05-2015 Saat: 19:03)Şükrü Can G. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış anlama ama 14 yaşındasın açsan çok bişey olmaz en fazla para cezası.

Hat 36 yaşındaki birisine ait yani babama :)

Dava açabilirim yazmican o zaman kardeşim "Babam dava açabilir" yazabilirsin birazcık düşünerek yazın. Boyunuzdan büyük işlere bulaşmayın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2015 Saat: 19:07)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki bundan bize ne ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bizi ilgilendirmeyen bir konu kendi aranızda halledin sorununuzu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
olay ne tam anlayamadım
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2015 Saat: 19:31)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: olay ne tam anlayamadım

konunun kilitli olduğunun farkında mısın?
anlatırım özelden
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Görüyorumki millet bir asabileşmiş, en ufak şeyde bile azarlama durumu söz konusu, bunla ilgili sert ve acımasız bir kural düşünüyorum. Admin'lede görüşeceğim bilginize, destek eski destek olacak.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ekliyorum..
Forumlara kaydolurken veyahut bir kampanyaya dahil olurken cep telefonu numaranızı mümkún olduğunca vermeyin. Veyahut en alt kısımda artık sormak zorundalar ki 'bültene abone ol' butonu koyuyorlar. Eğer ki mesaj istemiyorsanız vermeyin. Misalen sözleşmelerinde yazıyor numaranıza çeşitli kişi kurumlardan mesaj gelebilir diye. Siz kampanyaya katılırken bile bilgilerinizi satıyorsunuz dikkatli olun.(bkz:hopi) Sevgiler saygılar iyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping