Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COM Yönlendirme HKK.
Arkiler 10TR Sitesiniin İndex ine COM lu Sİte Yönlendirme Kodu Eklersek, 10TR Sİteyi Açınca Com sitesi açılır. Yani bu 10tr sitesini burada yazsak yanlış mı olur? Uyarı veya ban alır mıyız? Böyle bişi yapmıcam aslında ben. Com lu sitem yok. Sadece meraktan sordum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-05-2015 Saat: 19:36)newsong30 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkiler 10TR Sitesiniin İndex ine COM lu Sİte Yönlendirme Kodu Eklersek, 10TR Sİteyi Açınca Com sitesi açılır. Yani bu 10tr sitesini burada yazsak yanlış mı olur? Uyarı veya ban alır mıyız? Böyle bişi yapmıcam aslında ben. Com lu sitem yok. Sadece meraktan sordum :)

Destek.10tr.net 'de yasak olabilir bu kural sadece burada geçerli demektir o foruma yonlendırme ekledın dıyelım burada paylaşırsan uyarı alma riskin var @newsong30 daha önce çok oldu bundan banlananlar var diye hatırlıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
".Tk" Vs Yönlendirme Yasak Değil Domain Halinde Ancak siteadı.tk siteadı.10tr.net hostuna bağlı olucak..

eğer kendi Sitene Direk Yönlendirme Kodu Eklersen Site başka bir .comlu siteye girerse uyarı alırsın

yani  ben siteadı.10tr.net ardersine girdim ancak beni siteadı.com a attı ,burda paylaşırsan uyarı alırsın..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping