Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitemdeki hata (Service Temporarily Unavailable)+
Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Eger gercek kisi iseniz, siradisi bir browser kullaniyorsunuz ya da problem var. forum yonetimine bildiriniz.

If you are a real person, you are using an unusual browser or there is a problem. inform forum administration.

Arkadaşlar bu hata ne hatası @admin abi bakar mısın?

sitem: www.destekmmo.10tr.net
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admini hemen etiketlemeyin öyle bir sorun yok forumda
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben girebiliyorum ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ufufuk Her zaman değil ama çoğunlukla çıkıyor .
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende 5-10 dakkadır hala çıkmadı forumda geziyorum. Hangi browser'i kullanıyorsun ? Belki IP adress değiştirici kullanıyorsan ondanda olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ufufuk Tamam :) Çözdüm

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@DeathAngeL O hata gelince tek senin forumun değil tüm forumlar etkileniyor sunucuya çok yüklenildiğindede gerçekleşebiliyor bu bir hata 1 dakikada gidiyor sunucuyu rahatlatmak için'de kullanmış olabilir adminlerimiz şuan bile bazen goruyoruz işte "usercp.php" kullanılamıyor vb. şeyler geliyor düştümü jeton ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping