Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitenizde Turkiye Temasi varmi
Sitenizde Turkiye Temasi yada Turkiye temasina benzer kirmizili beyazli temaniz varmi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yahu bir insan hiç mi bıkmaz sıkılmaz?
Kılıktan kılığa girip o şekilde davranmaktan usanmadın mı be adam?
Ben sana son uyarımı yaptım. Bu şekilde multilere devam edersen hoş şeyler olmaz... Tabiki son karar admin'in. Her neyse aranızda bir olay. Tamamen aklanana kadar sesin fazla çıkmasın. Ben senin hala akıllandığına inanmıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@TR Türkiye TR Derindarbemisin ?

Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
@AsiPatron Peki Nasıl isterseniz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
La DerinDarbe Kaan abi sen banlamaktan laf yazmaktan bıktı sen daha kayıt olmaya, bulaşmaya bıkmadın mı yuh artık.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

PGM
Teşekkür verenler:
@DeathAngeL Allah kitab uzerine yemin ederim forumundaki ben degilim yine bir kisi bana oyun oynamya kalkiyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kendine bela okumuş bir adamdan bahsediyoruz lütfen. Her neyse daha fazla yorum yazmayalım. Ben uğraşmaktan sıkıldım yönetim hala üyeleri kazanmanın peşinde. Bilinmiyor ki bu arkadaşın akli dengesi yerinde değil. Yahu kesin bilgi.. yayalım. :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Senle her gün biri oyun oynuyor çözemiyorum ki:

PGM
Teşekkür verenler:
@AsiPatroN Sizinle özelde konusmustuk nie dışa vuruyorsunuzki
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@DeathAngeL Eger senin Sitendeki bensem Bu sitedeki herkesin gunahini alim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
La sen değilsin anladık.

PGM
Teşekkür verenler:
(25-05-2015 Saat: 21:17)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: La sen değilsin anladık.

"la" lı malı konuşma.
---Ne işsiz bir adamsın xD
PGM
Teşekkür verenler:
Allahın belası, vatan sorunu oldun başımıza. Allah seni ıslah etsin.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
Günlük hesap açıyor bu adam :D

PGM
Teşekkür verenler:
(25-05-2015 Saat: 21:52)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Günlük hesap açıyor bu adam :D

"adam" dediğin 10 yaşında çocuk :/
PGM
Teşekkür verenler:
@Yurisa Görmüyormusun çocuk kendine bela okuyor, gene akşam akşam güldürdü beni. Yaşını 8 diye hayal ediyordum gene büyükmüş :)

PGM
Teşekkür verenler:
kilit
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping