Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unknown Creativity # Theme v1 # %50 #
yM3Dyk.png
Tema benim tarzımdır benim resimlerim vardır. Corleone ve atakajın tasarımlarının ayrı ayrı olduğu toplam 3 tema olacak benimkiyle hepsinin tarzı aynı fakat resimler değişicek hangisini kullanmak isterseniz :)
1yLMXD.png
Unknown Creativity Team
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Harikulade Olmuş. Çok Beğendim. Böyle Devam Edersen Garaifkerlerin Paşası Olacan Valla.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-05-2015 Saat: 23:22)newsong30 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Harikulade Olmuş. Çok Beğendim. Böyle Devam Edersen Garaifkerlerin Paşası Olacan Valla.

Abartma o kadar :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarili.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Abarttıöm Doğru Şu Daha İiy Olur;

2 Kere Fevkalde + Harikulade + Muazzam + Müthiş Olmuş. Çok Çok Çok Çok Çok Aşırı Aşırıı Beğendddim ve Yine Beğendim. Böyle Devam Edersen Dünyadaki Tüm Garafikerlerin İmparatoru OlursuN, zATEN Olacan Valla.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-05-2015 Saat: 23:24)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarili.

Teşekkür ederiz :)
@Corleone
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-05-2015 Saat: 23:26)newsong30 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Abarttıöm Doğru Şu Daha İiy Olur;

2 Kere Fevkalde + Harikulade + Muazzam + Müthiş Olmuş. Çok Çok Çok Çok Çok Aşırı Aşırıı Beğendddim ve Yine Beğendim. Böyle Devam Edersen Dünyadaki Tüm Garafikerlerin İmparatoru OlursuN, zATEN Olacan Valla.

Tüm grafikerler bir yana @Kaily abi bir yanadır dostum bunu unutma :) Bana grafik tasarımı öğreten Kerem abiye tekrardan teşekkürler :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol, Koşarakl Gidyom Öğrencem :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özelden de güzel olmuş demiştim, eline sağlık Berat. Devam et bence
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-05-2015 Saat: 23:30)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özelden de güzel olmuş demiştim, eline sağlık Berat. Devam et bence

Gelişiyoruz, devam ediyoruss :D
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yarın akşama biter tema..
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çizim güzel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-05-2015 Saat: 23:33)Rocky Nickli Kullanıcıdan Alıntı: çizim güzel

Teşekkürler
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Good Job :)
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende yeni temamı çiziyorum yayınlarım birazdan :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-05-2015 Saat: 23:43)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Good Job :)

Teşekkürler :)
(21-05-2015 Saat: 23:52)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende yeni temamı çiziyorum yayınlarım birazdan :)

Bekliyoruz :D
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi İş Berat Eline Sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2015 Saat: 19:53)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyi İş Berat Eline Sağlık.

Gerisi sende ;) Hepsini atıyorum 3 tanesini de hazırlıyım. Gerisini de sen yap istiyordun ya tema yapma :D
- @Corleone
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2015 Saat: 20:06)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-05-2015 Saat: 19:53)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyi İş Berat Eline Sağlık.

Gerisi sende ;) Hepsini atıyorum 3 tanesini de hazırlıyım. Gerisini de sen yap istiyordun ya tema yapma :D
- @Corleone

Bende Biraz Başlaşıdım Değiliş Bir Stil Olarak Yapmaya Ama Bunuda Yaparız Birde Footeri Göremedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2015 Saat: 20:39)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-05-2015 Saat: 20:06)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

- @Corleone

Bende Biraz Başlaşıdım Değiliş Bir Stil Olarak Yapmaya Ama Bunuda Yaparız Birde Footeri Göremedim.

yapmadım :D bunu boşver sen kendini yap ver bana tamamlıyım :D bitince ama.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping