Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunun Neresi Reklam
Eğer Reklamsa Banlayın Banlamayan Görevini Hakkıyla Yapıyor demektir BeylerBeyi Diye Bir Arkadaş Var Yaşı Kaç Bilmiyorum Sanırım 12-13 Caxing'in Dediğini Yanlış Anlamış Bir Yanlış Anlama Olmuş Ve Konu Açmış Beni şikayet Etmiş Zaten Garip Olanda Açtığı Şikayet Konusunu Ekran Resmiyle Destekteklememdi Oradaki Site Benimde Değil Şikayet Edilen Arkadaşın Benim Mesajım Reklam Olmasındaki Algılanan Amaç O Değil 

BeylerBeyi Burayı şikayet Etmiş(Ekran Görüntüsünü Değil  Banada Yollamış Banlanmak İstenmesine Kanıt Olarak Yoladım O Fotoyu İstenirse Birdada Yollarım Site BenimDeğil Reklam yapanın) :

Alıntı:Edit (Burada Ekran Resimi Vardı)

Yada Kısaca Bunu :D :D 

Benimde Forumumum var .com ama hiç bölyle yapmadım yapmam

Bumu Reklam Ahahahah

xoxox'un Yazdığıda Şu 

Alıntı:Forumuda forum değil isminde bile hayır yok :D

Alıntı:Evet Forumuma Gelip Admin Olan Sendin Atanda Bendim Admin Olduğun Bir Forumun İsminimi Eleştiriyorsun Garip ( Ve Seni katiyen İlgilendirmez).

Şunuda Ekliyeyim Suçum Anlattığım Üye Çekme Taktiğiyse Ondada Reklam Yok.

Yani Ortada Bir Yanlış Anlaşılma Var Ve Yöneticilerde Yemiş :D 

Eğer Şikayet Konusu Açacaksan BeylerBeyi Git Ekran Fotosu  Çekmeyi Öğren Sonra Şikayet Konusu Aç Benide Mağdur Etme 

Normalde Tartışmayı Sevmem Fakat Böyle Haklı Durumlarda Savunurum Kendimi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben orada reklam yaptığını ima etmedim sen anlamışsın ama bazıları başka türlü anlamış heralde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2015 Saat: 18:33)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır Ondan Değil Sende Girişimcilik Yok Emek Konu Yapıom Rar'a Atıyorum Dosyayı Rar pass 'ıda Site Adresi Yapıyorum Reklam Değil Ama Üye Geliyor.

Bu mesajın şikayet edilmiş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neresi Reklam :D :D Böyle Çocuklar Oldukça Forumlar Karışıyor @Caxing Biliyorum Anladım Dediğini Bende Hata Yaptım Belki Fakat Örnek Göstermek İstedim Kendimi Gösterdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping