Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Kate Theme v1.00 Satılık
@Caxing Header bozukluk vardı orayı yaptım :)

@ErtanK Konuiçeriğini oku öyle konuş kardeşim.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

PGM
Teşekkür verenler:
@QuitterTR Bu benim kararim konuyu felan baltalamiyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
ÖNEMLİ NOT :Temayla Görüşünüzü Sormuyorum ''Tema Kötü 5TL Etmez'' Gibi Yorumlarınızı Kendinize Saklayın. Kesinlikle Konuyu Baltalıyacak Görüşlerde Bulunmayın.

ilk cümleye bak
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

PGM
Teşekkür verenler:
Ya Her Konuda BirKavga Çıkmasın, Zaten Sunuc Ağır. Az Yorum. Az Konu Lütfen :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gozum kor degil okudum yazmana gerek yoktu
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
o zaman niye yorum yapıyorssun düşünceni sormadım.

neyse uzatmayalım
Olduğum Yetkiler :

PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Olduğum Yetkiler :

PGM
Teşekkür verenler:
(14-05-2015 Saat: 21:47)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
ÖNEMLİ NOT :Temayla Görüşünüzü Sormuyorum ''Tema Kötü 5TL Etmez'' Gibi Yorumlarınızı Kendinize Saklayın. Kesinlikle Konuyu Baltalıyacak Görüşlerde Bulunmayın.

ilk cümleye bak

Bunu Belirterek Konuya Gerçek Yorumların Yazılmasınımı Engelliyosun ? Bu Yazının Amacı Nedir ? Baltalamak Amacı Olmayan Vardır Ama Bazı Şeyleri Açığa Kavuşturmak İsteyendir.Lütfen Yazdıklarımı Göz Ardı Etmeyin ve Kötülemeyin.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
@ertank Herkezi Kötülüyorsun Fakat Kendi Tasarımlarını Yap Sat Senide Görelim Kardeşim. Herkezin Tasarımlarını Kötülüyorsun Laf Atıyorsun İcraat'ini Yapmıyorsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
#Cumpes Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Kendi Tasarımlarını Yap Sat Senide Görelim Kardeşim

Bıktım şu laf sokmaya çalıştıgınız ama laf sokamadıgınız laftan bende sana dıyorum sende yap gorelım hadı bakalım belki bilgisayarım çalısmıyor belkı vaktım yok ? belki hiç birşey bilmiyorum ama grafik ustası gibi gosterıyorum yalan atıyorum ne biliyorsun hakkımdada kendi tasaramını yap sat senide görelim demesi kolay ben senı hıç gormedım bı ornek at sana bıdaha yazmam

@#Cumpes
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ee yeter.
Bıktırıyosunuz adamı konuyu baltalamayın diyorum baltalıyorsunuz.
Yönetimde şikayet açıcam böyle yorum atanlara ceza verilmesini istiyeceğim.
Olduğum Yetkiler :

PGM
Teşekkür verenler:
Ticaretin her yerde yapılamayacağını görmüş oldun @QuitterTR
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-05-2015 Saat: 20:31)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ee yeter.
Bıktırıyosunuz adamı konuyu baltalamayın diyorum baltalıyorsunuz.
Yönetimde şikayet açıcam böyle yorum atanlara ceza verilmesini istiyeceğim.

Konuyu baltalayan kim ha? adam gibi yorum yazıyoruz sen karşılık veriyorsun sonu böyle olur tabi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-05-2015 Saat: 19:22)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
#Cumpes Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Kendi Tasarımlarını Yap Sat Senide Görelim Kardeşim

Bıktım şu laf sokmaya çalıştıgınız ama laf sokamadıgınız laftan bende sana dıyorum sende yap gorelım hadı bakalım belki bilgisayarım çalısmıyor belkı vaktım yok ? belki hiç birşey bilmiyorum ama grafik ustası gibi gosterıyorum yalan atıyorum ne biliyorsun hakkımdada kendi tasaramını yap sat senide görelim demesi kolay ben senı hıç gormedım bı ornek at sana bıdaha yazmam

@#Cumpes
Allah Aşkına Ben Ben Senden İyi Tasarımım Var Dedimmi ? Adamlar Emek Vermiş Beğenmiyorsun Adam Belki Onun İçin Günlerini Harcadı Beğenmeme Kararı Senin Fakat Gene Emeğe Saygı Var Adam Okadar Uğraşmış @ertank
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel

Not : Konuyu Baltalamayın Satış Konusudur.
Olduğum Yetkiler :

PGM
Teşekkür verenler:
Tema Ücretsiz Paylaşılmıştır.
Satış İptal
Olduğum Yetkiler :

PGM
Teşekkür verenler:
Konu linkini atarmısınız :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=81002

Buyur
Olduğum Yetkiler :

PGM
Teşekkür verenler:
bunun neresi satılık aga kafayımı yedin sen forum bit yerleri bide bozuk.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping