Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Kate Theme v1.00 Satılık
(16-08-2016 Saat: 17:29)ex-dragon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bunun neresi satılık aga kafayımı yedin sen forum bit yerleri bide bozuk.

Kardeşim sen kaçıncısın.
Görmüyor musun adam satış iptal, tema ücretsiz paylaşılmıştır yazmıştır, işiniz gücünüz konuları baltalamak.
+Eski konuyu güncelliyorsun, seni sözlü uyarıyorum bundan sonra içerikleri iyi oku, gereksizce eski konulara yorum atma.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@ex-dragon kardeşim sanane? satarım satmam kendi düşüncem değilmi . Durduk yere milleti aşağılayamazsın eski konuları hortlatıyorsun gelmiş babalık taslıyor ben şunu anlamıyorum kendisi çok süper şeyler yapıyormuş gibi davranıp ama hiçbirşey beceremeyen bireyler aah ah kendini çok beğenmişler (alınmayın) hadi yap o zaman kendine daha iyilerini gelmiş artislik taslıyor.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

PGM
Teşekkür verenler:
Bir işte bir emek varsa para eder ister hata olsun olmasın. Bedavaya dağıtması insanın kendi kanaati. İstese 100 TL yapar.
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-08-2016 Saat: 18:49)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-08-2016 Saat: 17:29)ex-dragon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bunun neresi satılık aga kafayımı yedin sen forum bit yerleri bide bozuk.

Kardeşim sen kaçıncısın.
Görmüyor musun adam satış iptal, tema ücretsiz paylaşılmıştır yazmıştır, işiniz gücünüz konuları baltalamak.
+Eski konuyu güncelliyorsun, seni sözlü uyarıyorum bundan sonra içerikleri iyi oku, gereksizce eski konulara yorum atma.

he küfür okadar büyük bi destek sitesinizki bütün veletler buraya toplanmış okul açılınca sitenizde sinek bile uçmuyor küfür
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2016 Saat: 19:27)ex-dragon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kardeşim sen kaçıncısın.

he ----- okadar büyük bi destek sitesinizki bütün veletler buraya toplanmış okul açılınca sitenizde sinek bile uçmuyor -----

Adam kendi kendine konuşuyor. Kendi kendine koyuyor. Ne kadar bencil bir insan.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2016 Saat: 19:27)ex-dragon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bütün veletler buraya toplanmış

Kenidisinin burada olduğunu farkeden bir insan.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2016 Saat: 19:27)ex-dragon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kardeşim sen kaçıncısın.

he ----- okadar büyük bi destek sitesinizki bütün veletler buraya toplanmış okul açılınca sitenizde sinek bile uçmuyor ------

Burada küfür ile konuşamazsınız.. @rayray93 @TaaRRuz
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir şey Diyeceğim ama yasak ağzımı bozmuyorum skype gel desem konuşsak yaşı en az 10 çıkar böyle bir veledin bide veled topluluğu diyor
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2016 Saat: 23:24)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir şey Diyeceğim ama yasak ağzımı bozmuyorum skype gel desem konuşsak yaşı en az 10 çıkar böyle bir veledin bide veled topluluğu diyor

Banlandı zaten sıkıntı yok.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İnternetimin kopuk olduğuna şükredin. Nasıl olsa yaz dönemi kalmadı diyip bu konudaki patavatsızlıkların cezasını çok ağır ödetirdim.

Adam gibi duruyorsanız, birbirinize çatacağınıza direkt yetkili çağırın. Ama yetkili çağıracağıma sataşırım diyorsanız geldiğimde kimsenin gözünün yaşına bakmam. İnsiyatif istediniz, iyi anlamda kullanma zorunluluğu yok hiçbir bölüm şefinin.

Saygılarım saygı gösterenlere.

Bir üye yarattığınız huzursuzluktan bir salise rahatsız olsun, bardağın son damlası taşar. Örnek aldığınız insanlar gibi forumdan içeri girmeye yüzünüz kalmaz, bizden söylemesi.

Konu kilit denilmiş ama kilitlenilmemiş, arada olabiliyor bu durum. Kontrol etmeyi unutmayın moderasyon işleminin gerçekleşip/gerçekleşmediğini.

İsteyen şahıslar üstlerine alınabilir. Banlanan arkadaş okuyor şu an bunu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping