Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vızıltı™ - Sosyal Buton Tasarımı
Merhabalar az önce 4 adet 2 renkte "Facebook ve Twitter" butonu yaptım iyi kötü tüm yorumlarınızı bekliyorum.

MEJ5nM.png

İyi kötü geliştirilmesi gereken tüm yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlik, bunu yapman için bir yerden ilham alman ya da hayal gücünü kullanmak gerekir. Sen de ilham aldin galiba.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-05-2015 Saat: 19:27)ForumFix Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlik, bunu yapman için bir yerden ilham alman ya da hayal gücünü kullanmak gerekir. Sen de ilham aldin galiba.

Ilham heryerden gelebilir, mesela ben HSBC reklamından esinlenerek rank yapmıştım :)
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel kardeşim, bir de rank yap görelim :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-05-2015 Saat: 19:28)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-05-2015 Saat: 19:27)ForumFix Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlik, bunu yapman için bir yerden ilham alman ya da hayal gücünü kullanmak gerekir. Sen de ilham aldin galiba.

Ilham heryerden gelebilir, mesela ben HSBC reklamından esinlenerek rank yapmıştım :)

Benim ona sözüm yok zaten? Sadece ya ilham aldin ya da hayal gücünü kullandin dedim, neyse kavga kivilciimi çikartaak sözler söylemiyim :D İyi forumlar.d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beğenmenize sevindim:)

"Mavi ve Kırmızı" işaretleri bi rankta görmüştüm ondan kaynaklanarak yaptım onda ok yoktu sadece oval bi kare vardı iyi forumlar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık sen bu işleri iyi biliyorsun galiba
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-05-2015 Saat: 19:38)Rocky Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık sen bu işleri iyi biliyorsun galiba

Teşekkür ederim hocam elimden geldiği kadar artık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel gidiyosun bak. Rank yapmaya başlarsan , istekler çoğalır. Ben beğendim , eline sağlık.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Be
(11-05-2015 Saat: 20:40)Gameiro # Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel gidiyosun bak. Rank yapmaya başlarsan , istekler çoğalır. Ben beğendim , eline sağlık.

Beğenmenize sevindim teşekkürler ama rank yapmayı sevmem açıkcası :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping