Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBM #2 (Çarpılma)
Cin ve şeytan çarpmasının bariz belirtisi, kişinin hareketlerinde gözle görülür bir bozulma ve rahat yürüyememesi gelir. Adımlarında ve konuşmalarında dengesizlik olur. Söyleyeceklerini birbirine bağlamada güçlük çeker. Sizlerinin arasında mantıklı bir anlam ilişkisi kuramaz.
Çarpılma, insanın yapmak istediği veya düşündüğü bir hususu sağlıklı bir şekilde idrak edememesidir. Bunların bazıları başka hastalıklarla benzer belirtiler gösterebileceği gibi bazıları da kendine özgü çok farklı belirtiler gösterir.

beautifulblackandwhitecutefogforestFavimcom420798.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş ben çok hızlı konuşurum o yüzden çevremdekiler dediklerimi anlamazlar bu hızlı konuşma olayı 6.sınıftan sonra başladı şuan 11. sınıftayım ve geçmesi için elimden geleni yaptım her gün 1 kitap bitirdim ama geçmedi sence bu ikisinin birleşimi varmıdır?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-05-2015 Saat: 22:53)Knooker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş ben çok hızlı konuşurum o yüzden çevremdekiler dediklerimi anlamazlar bu hızlı konuşma olayı 6.sınıftan sonra başladı şuan 11. sınıftayım ve geçmesi için elimden geleni yaptım her gün 1 kitap bitirdim ama geçmedi sence bu ikisinin birleşimi varmıdır?

Başka bu tarz  davranışın varmı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorum gelmediği surece #3 gelmeyecektir !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping