Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Expert Blue Theme Edit Teması Yayında!
Tema Adı: Expert Blue Theme Edit Yayında!

Tema Yapımcısı: #Captain

Expert Blue Theme V2 yi Editleyen: DeathAngeL (Yapılanlar: Postbit ve kategori ikonları değiştirildi ve bazı içerikler kaldırıldı. Devamı var...

Ekran Görüntüleri

DM4Gjy.png

l7v4Ap.png

1yM7Rb.png

XML
Alıntı:http://dosya.co/eym0gs24km5i/Expert_Thme_V2.xml.html

Not Temada yazılan #Captain Ve DeathAngeL yazısı silinirse adminimize şikayet edeceğiz...

İyi kullanımlar...

@#Captain Yorum bekliyoruz... :)

İkinci not: Linkler kırıldığı zaman yenilenecektir. (Tarafımca
Kod:
http://st.10tl.net/tema/kamil55/Expert%20Thme%20V2.xml
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Not Temada yazılan #Captain Ve DeathAngeL yazısı silinirse adminimize şikayet edeceğiz...
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yinede emek vermişsiniz başarılar derim güzel olmus sağde ve iyi
footer yapımcıyı kaldırmayın önerirm yoksa emek hırsızlığına girer.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-05-2015 Saat: 18:06)ByPoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yinede emek vermişsiniz başarılar derim güzel olmus sağde ve iyi
footer yapımcıyı kaldırmayın önerirm yoksa emek hırsızlığına girer.

Teşekkürler kaldırmıyorum. Tema gayet hoş durdu. Dediğim gibi bu tema tercih edilirse iki isim kaldırılmayacak. Çünkü emek hırsızlığı olmasını istemiyorum.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Altta kaldığı için güncel. Arkadaşlar yorum bekleriz...

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cem'den İzin Aldın Mı?  Pek Bir Değişiklik Göremedim .
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-05-2015 Saat: 18:18)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cem'den İzin Aldın Mı?  Pek Bir Değişiklik Göremedim .

Evet özelden izin alarak yaptım. Postbit değişti. Bazı resimleri kaldırdım. Kategori ikonlarını değiştirdim. Bazı butonlarlar ekledim.

@Albırt Enişten İznim var.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Captain bir bakarmısın bende bir değişiklik farketmedim ama ? alperin dediği gibi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fazla değişiklik yok ancak emeğine sağlık.
- Tema ismini değiştirsen iyi olabilirdi 'v2' değilde 'expet blue theme edit yayında' başlığı olarak olsaydı iyi olurdu.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-05-2015 Saat: 18:20)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fazla değişiklik yok ancak emeğine sağlık.
- Tema ismini değiştirsen iyi olabilirdi 'v2' değilde 'expet blue theme edit yayında' başlığı olarak olsaydı iyi olurdu.

Değiştirebilirsin ?

@#Captain Dediğim gibi bu işlere yeni başladım kendimi geliştirip yetkili olmak amacım :)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-05-2015 Saat: 18:20)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Captain bir bakarmısın bende bir değişiklik farketmedim ama ? alperin dediği gibi

Evet pek bir değişiklik yok :) Sadece biraz daha hoş görünmesini sağladım. Pek övünmüyorum zaten.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-05-2015 Saat: 18:21)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-05-2015 Saat: 18:20)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fazla değişiklik yok ancak emeğine sağlık.

Değiştirebilirsin ?

@#Captain Dediğim gibi bu işlere yeni başladım kendimi geliştirip yetkili olmak amacım :)

Yetkili olsan ne olacak yetkili ve üye arasında fark yok yetkili olsan bile yine bir üyesin o yuzden amacını çok zorlamadan yapmanı öneririm :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-05-2015 Saat: 18:24)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-05-2015 Saat: 18:21)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Değiştirebilirsin ?

Yetkili olsan ne olacak yetkili ve üye arasında fark yok yetkili olsan bile yine bir üyesin o yuzden amacını çok zorlamadan yapmanı öneririm :)

Yetkili olsan gene üyesin fakat forumda yetkili olmak daha iyi. Hem foruma destek veriyorsun. Ben olmak istiyorum genede :)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu altta kaldı güncel+

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emeğinize sağlık fakat sıradan. :) yine de başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-05-2015 Saat: 18:36)Alex. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Emeğinize sağlık fakat sıradan. :) yine de başarılar.
Teşekkür ederim.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günceldir yorum bekliyoruz

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kavga falan olunca çok altta kaldı günceldir tekrardan

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Einstein™ Yorumunu bekliyorum abi.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Altta kaldı tekrardan güncel

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping