Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana Göre 10TR İyi Ve Kötü Yönleri
"5-Genelde pek bişey bilmeyenler 10TR yi seçer." çok yanlış bir düşünce... Ben de başka host şirketleriyle çalıştım hala da çalışmakta olduğum bir çok host şirketi, firma vs. bulunmakta yaklaşımın çok yanlış olmuş. Ayrıca herşeyden önce planlama yapmak için ilk adım atmak için gayet başarılı bir ortam 10TR
PGM
Teşekkür verenler:
8. Yetkili alımlarıdanda adalet yok . (Destek)
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Crus59
(05-05-2015 Saat: 16:22)Crus59 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @TheBoss Ya şimdi varsayalım ki Sen bir forum kullanıcısın bedava host tan alınmış her han kapanabilecek bir forummu yoksa para ile  alınmış hergün yedeklenen ir forummu ?
Git ozaman paranla al. Buradaki herkesin parası olmayabilir. Olsa bile parasını ona harcamak istemiyordur. Bunu sana sormazlar zaten. Bi akıllı senmisin de parayla aç diyosun ? Sen söylemesen kimse bilmiyordu zaten parayla site açmayı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
10tr.net in kapanması söz konusu olamaz . Admin reklamlardan para kazanıyorlar . İşin sonunda para var yani.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2015 Saat: 16:58)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 8. Yetkili alımlarıdanda adalet yok . (Destek)
Haklısın
(05-05-2015 Saat: 17:11)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tr.net in kapanması söz konusu olamaz . Admin reklamlardan para kazanıyorlar . İşin sonunda para var yani.
Savabına Yapmıyolar ya :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2015 Saat: 17:11)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tr.net in kapanması söz konusu olamaz . Admin reklamlardan para kazanıyorlar . İşin sonunda para var yani.
Heralde kazanacaklar babasının hayrınamı yapıcaklar ? Sen olsan yapmazsın şahsen. Kazandıkları parayı kuruşu kuruşuna hakediyorlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Anladığım kadarıyla yetkin alınmış ve bundan dolayı böyle boş boş konuşuyorsun. Reklamların bu insanlara fazla bir şey kazandırdığını düşünmüyorum. Sana böyle bir fırsat sunmuşlar. Konuşmayı bırakıp kıymetini bil. 10tr.net iyi bir site ve her bir yönetici görevini gayet iyi yapıyor inanıyorum ki çalışırsan eski yetkini geri alabilirsin. Saygım sonsuz ama yaptığın ayıp. 
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar ve Admin Benim Tek Sıkıntı Çektiğim Konular Bunlar:

1- Artık Üyeler Destekte Yeni Alım Sistemi İle İlgili Bekletilmemeli Alımlar Açılmalı.(Baştaki Yöneticilerin Sorumsuz Ve Önemsiz Davaranması)
2- 10tr.net Genelinin Arada Sayfa Yüklenirken Takıldığını Görüyorum Farklı Sunucuya Çekilmesi Gerek.(Teknik Aksaklık)
3- Birisi 10tr.net'de Forum Açtı Hiç Birşey Bilmiyordu Öğrendi Sitesini Geliştirdi. Forum Dosyaları Verilmeli Ve Forum Silinmeli . Yani Dosya Yedeği Verilmeli (Belki İlerde Olabilir Lafım Yok.) 

@admin Onun Dışında Herşey İçin Helal Olsun Sen Burada Sistem Sunuyorsun Ve Karşılığını Almalısın Sorunlarımız Dikkatte al.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: OfLiNe
O değilde adamlar sizin üzerinizden para kazanıyor 10 tr net te kaç forum var varsayalım ki 700 olsun daha fazla vardırda bu forumlar dan hepsinde günde 25 kurıuş kazansa en 125 filan(bence daha fazladır ) (bazı forumların hiç giren yok bazılarında var eşitlik filan olur herhalde ) ayda 3750 hadi 1750 de masraf olsa bence olmaz onlar ayda en az 2000 lira kar elde ederken siz zaman kaybı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kazansınlar kardeşim ne var bunda ? istemiyorsan ne işin var burada ? kurtul bu ham hayalden :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2015 Saat: 17:26)Crus59 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O değilde adamlar sizin üzerinizden  para kazanıyor 10 tr net te kaç forum var varsayalım ki 700 olsun daha fazla vardırda bu forumlar dan hepsinde günde 25 kurıuş kazansa en 125 filan(bence daha fazladır )  (bazı forumların hiç giren yok bazılarında var eşitlik filan olur herhalde ) ayda 3750 hadi 1750 de masraf olsa bence olmaz onlar ayda en az 2000 lira kar elde ederken siz zaman kaybı

Hakkımız helaldir :) İnşallah Allah'ım daha fazla kazandırır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: ChromeStarde , Ciri
(05-05-2015 Saat: 17:26)Crus59 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O değilde adamlar sizin üzerinizden  para kazanıyor 10 tr net te kaç forum var varsayalım ki 700 olsun daha fazla vardırda bu forumlar dan hepsinde günde 25 kurıuş kazansa en 125 filan(bence daha fazladır )  (bazı forumların hiç giren yok bazılarında var eşitlik filan olur herhalde ) ayda 3750 hadi 1750 de masraf olsa bence olmaz onlar ayda en az 2000 lira kar elde ederken siz zaman kaybı
Üstümüzden Para Kazanmak Mı ? Ne Alaka Arkadaşım , Bizi Zorla Burada Tutmuyorlar Veya Forum Açtırmıyorlar.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

PGM
Teşekkür verenler:
ADamların işi bu. Beğenmiyorsan gidebilirsin zorla tutan yok. Ama unutma kendi siteni bile açmış olsan host ve domain aldığın siteler sana para kesecekler. bu sistemde cebinden para çıkmıyor. Adamlar hak ediyor kazanıyor Allah fazlasını versin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş emin ol ki 10tr.net free host veren en iyi sitedir, bunu yapmak kolay geliyorsa sende aç 10tr.net den daha iyi bir site seninkini kullanalım 2.5 yıldır üyeyim ben buraya en küçük hatasını görmedim. @Crus59
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Birde ''5-Genelde pek bişey bilmeyenler 10TR yi seçer. (profesyonel bir host şirketiyle çalışmaktansa)'' hiçbir şey bilmeyenler burada öğreniyor yardım istiyor öğreniyor. Bence bunları söylemeden önce burada öğrendiklerini düşün. @Crus59
Ara
PGM
Teşekkür verenler: SunXDizayn
ben ce en iyi ücretsiz hostin edit. özelliklerine bak sonrada savunduhunuz şeye bakın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ZDQ74V.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi sende verdiğin sitenin reklamını yaptın bu sitedeki üyeler o siteye gidecek senin yüzünden adamlar gelir elde edicek değil mi? Senin söylediklerinle mantığı aynı mesela. @Crus59
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
benim dediğim sizin üzerinizden siz birşey kazanmayarak elde edliliyor gelir burada reklam koyarsın .com lu sonuçta hem siz hem de onlar kazanıyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2015 Saat: 17:53)Crus59 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: benim dediğim sizin üzerinizden siz birşey kazanmayarak elde edliliyor gelir burada reklam koyarsın .com lu sonuçta hem siz hem de onlar kazanıyor

@Crus59 , Beğenmiyorsan Gidebilirsin ! , 10TR/Net Dışı Link Vermeyin %3 Uyarı Puanın var
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping