Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Site kayıt olma sorunu ?
Arkadaşlar üye olma kısmında tüm kutucukları dolduruyorum ancak üyeliği tamamla butonuna nekadar tıklarsan tıkla işlemiyor sanki hiç tıklamıyormuş gibi oluyor yardımcı olurmusunuz ?

{ Site Adresi : HileHanı.Com } 10.tl.net dışı ancak 1 seferlik yardım edin :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Site adresinizi ilk mesaja ekler misiniz ?
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2015 Saat: 14:02)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Site adresinizi ilk mesaja ekler misiniz ?

Tabiki burayada ekliyim. HileHanı.Com
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tr.net dışı ?
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2015 Saat: 14:17)mehmeteq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tr.net dışı ?

Konuda belirttiğim gibi 1 sefere mahsus yardim istiyorum. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 Saat geçmeden ve Konu Genel Bakıştan Düşmeden Güncel Çekmeyin .Şimdilik Sözlü Uyarı. Devamında Yetkililere Bildiririm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit//: Newsong Yazmış.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar Kusura Bakmayın,

Konu Bildirimi Şu Şekilde Olacaktı.

Merhaba, Ben & MehmetHan12 HileHanı Kurucu'larıyız, Forumumuzda Üyelik Sorunu VAR, Üye Olma Kısmında Tüm Kutucukları Dolduruyorum Ancak Üyeliği Tamamla Butonuna Ne Kadar Tıklarsan Tıkla İşlemiyor Sanki Hiç Tıklamıyormuş Gibi Oluyor. [LÜTFEN ACİL YARDIM EDİN 2 GÜNDÜR ÜYELİK ALIMLARI DURGUN]

Site Addresi :

Kod:
http://www.hilehanı.com
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2015 Saat: 14:48)newsong30 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 Saat geçmeden ve Konu Genel Bakıştan Düşmeden Güncel Çekmeyin .Şimdilik Sözlü Uyarı. Devamında Yetkililere Bildiririm.

Tamam pardon. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temayı değiştirin, değiştirdikten sonra sorun devam edecek mi buraya bildirin.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2015 Saat: 16:17)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temayı değiştirin, değiştirdikten sonra sorun devam edecek mi buraya bildirin.

Evet devam ediyor değiştirince. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yeni Bi Default Tema Oluşturup Deneseniz ?
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güvenlik sorusu veya captcha yok. Bunlardan birini veya ikisini de ekleyerek dene. Ayrıca kullandığın tema 1.8 versiyonuna uygun değilse ondan kaynaklanıyor olabilir. Üyelik formuna hiçbir şey yazmadan üye ol butonuna tıklıyorum bilgileri doldurmak için yukarı atıyor yani buton işliyor bende.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2015 Saat: 16:24)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güvenlik sorusu veya captcha yok. Bunlardan birini veya ikisini de ekleyerek dene. Ayrıca kullandığın tema 1.8 versiyonuna uygun değilse ondan kaynaklanıyor olabilir. Üyelik formuna hiçbir şey yazmadan üye ol butonuna tıklıyorum bilgileri doldurmak için yukarı atıyor yani buton işliyor bende.
Açtım yine ayni sorun var ? 1.8.4 un deflut temasını editledik. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mümkünse Şablonlar > Üye Şablonları > member_register kısmına girin. şablonun içindekileri bir not defterine kopyalayın ve şablonu orjinale çevirin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2015 Saat: 16:36)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mümkünse Şablonlar > Üye Şablonları > member_register kısmına girin. şablonun içindekileri bir not defterine kopyalayın ve şablonu orjinale çevirin..

Denedim olmadı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 Saat Geçmeden Ve Genel Bakıştan Düşmeden Güncel Çekemezsiniz.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2015 Saat: 17:11)mehmeteq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 Saat Geçmeden Ve Genel Bakıştan Düşmeden Güncel Çekemezsiniz.

Genel başlıktan düşmüştü. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping