Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üç Kişilik Dev Ekip
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar size.
Ben de yoğunluğum bittiği zaman bir ekip kuracaktım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekip İyi İş Mert Yoğunluğun Bitince Bakarız :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında ben boştum haberim olsaydı gelebilirdim. Başarılar. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Davet yollarsanız bende katılırım küçük çalışmalara.
Başarılar dilerim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar, başta düşünemedim ama şimdi konuyu güncelledim. Ekibe katılmak isteyen arkadaşların bazılarını tanıyorum ama bazılarını da tanımıyorum, haliyle ekibe girecek arkadaşımızı tanımamız lazım. Bu sebepten ekibe katılım şartlarını ekledim böyle olması daha uygun diye düşünüyorum, ilginiz içinde teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu öyle basit ve dağınık bir ekip olsun istemiyoruz bu yüzden bazı şartlar koyduk, inşallah iyi işler çıkarırız.

- Ekibe girmek isteyenler skype hesapları açarlarsa daha iyi olur, çünkü ekip hakkındaki gelişmeleri ve fikirlerimizi orada paylaşacağız.
(Konuda üç ekip üyesininde skype adresleri verilmiştir.)
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani basit bir şey olmayacak arkadaşlar, girmek istiyorum, bende girebilirdim yoğunum falan demesin kimse. Yoğun olmasa sanki girebilecekmiş gibi hava olmasın. En iyi kişiler olursa hızlı oluruz, çizilen temanın bir bölümünü 1 haftada bitirebilecek kişiler olmamalı mesela. Hızlı olmalıyız diye düşünüyorum. Bence 1 coder daha alınmalı fazlasına gerek yok diye düşünüyorum.

Her şeyin hayırlısı olsun..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar ekip ile birlikte aldığımız karara göre Grafiker alımı şuan için olmayacak. İleride ihtiyaca göre alım yapılabilir fakat şuan için sadece 1 coder alımı olacak ve tabi bunada katılmak isteyen arkadaşın kodlamış olduğu temalara bakarak karar vereceğiz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar Dilerim Arkadaşlar Bu Gruptan İyi İşler Çıkar Takipteyim.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşinde iyi bir coder arıyoruz arkadaşlar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Size tavsiyem, @Kyoya ' ya ekipte çalışması için bir teklif sunabilirsiniz. Malum yaptığı temalar ortada.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-05-2015 Saat: 21:50)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Size tavsiyem, @Kyoya ' ya ekipte çalışması için bir teklif sunabilirsiniz. Malum yaptığı temalar ortada.

Zaten şuan D10 için çizdiğim temayı kodlamakla meşgul, kodlama bittiğinde isterse konuda belirttiğim gibi konuşup anlaşırız onada uyarsa ekibe katılabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Kristal Tema Çizim Çalışması"

D10 Özel Ekip adı altında tema çizim çalışması yayımlanacak, bu ilerleyen saatlerde olabilir yada yarın eklenir tam emin değilim ama güzel bir çalışma oldu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping