Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D10 Genel Bakış Sorunu?
Dün karanlık hocamız header'i yenilediginden beri genel bakış 2 dakikadan sonra benım attıgım yorumlarımı veya baskasının attıklarını gosterıyor nedense ben sunu anlamadım uyelıgımden cıkıs yapıp gıreyım belkı duzelır dedım zıyaretçi olunca attıgım yorumlar konular gozuktu uyelıgıme gırdım attıgım konular ve yorumlarım geri gitmiş çok ilginç sizdede varmı bu sorun hayla oluyor bendede
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dediğinden birşey anlamadım anlatım bozukluğu var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet Bende Fark Ettim Orya Geç Gİdiyor Konular Yorumlar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-04-2015 Saat: 11:40)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dediğinden birşey anlamadım anlatım bozukluğu var.

Siz şakamı yapıyorsunuz ? Konular ve yorumlar çok geç güncelleniyor demeye çalışıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-04-2015 Saat: 11:42)WaRRioRa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-04-2015 Saat: 11:40)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dediğinden birşey anlamadım anlatım bozukluğu var.

Siz şakamı yapıyorsunuz ? Konular ve yorumlar çok geç güncelleniyor demeye çalışıyorum

O zaman daha açıklayıcı anlatıcaksın.

-Bende öyle bir sorun yok,konuların ve mesajların geç güncellemesi sunucu yükünün fazla olduğundandır.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu gayet açıklayıcı. Sadece türkçede bozukluklar var "Hayla" gibi. Aynı sorun bendede var. Yoğunluktandır deyip geçiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben anladım dün Nick değiştirmek için konu açarken banada oldu.

Adminlerimiz düzeltir.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Köylü dili var bende türkçem kötüdür üstüme gelmeyin :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-04-2015 Saat: 12:00)WaRRioRa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Köylü dili var bende türkçem kötüdür üstüme gelmeyin :D

O zaman yukarıda öyle demiyeceksin. 2 dakka felan oynuyor sanırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping