Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Sayfa Plugini?
Eskiden içinde HTML,CSS falan kullanabildiğimiz yeni sayfalar oluşturan "New Page" adında bir plugin vardı
Nerede o şimdi? Ona çok ihtiyacım var. Onun gibi bir plugin varsa lütfen yazın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-04-2015 Saat: 17:27)jordyrp Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eskiden içinde HTML,CSS falan kullanabildiğimiz yeni sayfalar oluşturan "New Page" adında bir plugin vardı
yeni sürümde uyumsuz olduğundan kaldırılmıştı.Onun yerine google yoluyla deneme yapabileceğiniz bir sürü site var.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-04-2015 Saat: 17:27)jordyrp Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eskiden içinde HTML,CSS falan kullanabildiğimiz yeni sayfalar oluşturan "New Page" adında bir plugin vardı

(19-04-2015 Saat: 22:20)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
yeni sürümde uyumsuz olduğundan kaldırılmıştı.Onun yerine google yoluyla deneme yapabileceğiniz bir sürü site var.
Adminim uyumlu sürüm çıkarsa yuklerseniz sevinirim. Çok çok ise yarayan bir eklenti.
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-04-2015 Saat: 22:20)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
O plugini deneme yapmak için kullanmıyorum ki.
Yeni sayfalar oluşturan bu plugin bir çok amaçla kullanılabilir, böylece forumlar tek sayfadan ibaret olmaz artık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O pluginin ismi Page Manager diye hatırlıyorum. Gerçekten gerekli bir eklenti bence foruma yeni sayfalar eklemek için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mesela destek.10tl.net/blog gibi sayfalar oluşturuluyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bencede gerekli adminim ekleseniz çok iyi olacak ya :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben test edeceğim bakalım 1.8'de uyumsuzmu,ismini tam olarak hatırlayamadım Page Manager miydi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-04-2015 Saat: 19:53)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben test edeceğim bakalım 1.8'de uyumsuzmu,ismini tam olarak hatırlayamadım Page Manager miydi ?

Ben NEW PAGE diye hatırlıyorum ama PAGE MANAGER de olabilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen o çok güzel bişi olmalı bence! :) :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Page manager plugini guvenlik açığı nedeniyle kaldırıldı. Ayrica 1.8 surumu cikmadi henuz.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping