Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FTP İsteyen Varsa Ortak Edeceğim ?
Hepinize merhaba öncelike şunu açıklamak isterim ki @!! Rodus !! 'un açtıgı konuyla hiç bir alakam yoktur. şimdi benım resımlerımı depoladıgım bir sitem var 10tr ftp olarak kullanıyorum eğer tema yapan temasını saklamak isteyen xmlsini buraya koymak isteyen varsa ömden bana

FTP'ye girmek icin kullanacagi isimini :
FTP'de kullanacagi klasorun ismini :
Sifresini :
Sifresini Tekrar :

Yazarak yollarsa ftpye o kendi klasoruna ortak edecegim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buna ne nerek varki ?(genel anlamda) alır birtane bedava site olur biter. Yapamazlarsa video çekmeye hazırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-04-2015 Saat: 21:59)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Buna ne nerek varki ?(genel anlamda) alır birtane bedava site olur biter. Yapamazlarsa video çekmeye hazırım.

Uye olupda tema yapan var resimlere saklamak isteyen kişiler var o yuzden açtım yinede bedava site açmayı bile bilmiyorsa diye açtım konuyu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-04-2015 Saat: 22:01)WaRRioRa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-04-2015 Saat: 21:59)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Buna ne nerek varki ?(genel anlamda) alır birtane bedava site olur biter. Yapamazlarsa video çekmeye hazırım.

Uye olupda tema yapan var resimlere saklamak isteyen kişiler var o yuzden açtım yinede bedava site açmayı bile bilmiyorsa diye açtım konuyu.

Video çekebilirim bunun için :)

Aslında bunu bir sistem haline dönüştürmek lazım üye kp'li vs(sadece o üye ve admin görecek şekilde) ben sınavlarımdan sonra bunu bir düşüneyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping